Zagłębie podpisało umowę z Muzeum Historycznym w Lubinie

Read Time:48 Second

Od dzisiaj na stronie internetowej bibliotekamiedziowa.pl będą pojawiać się materiały związane z bogatą historią Zagłębia Lubin. Wszystko to za sprawą umowy o współpracę z Muzeum Historycznym w Lubinie.

Historia klubu sięga lat 40. XX wieku. To bardzo ważna inicjatywa nie tylko dla sympatyków KGHM Zagłębia, ale także dla całego miasta i Regionu Miedziowego. W ciągłej pogoni za sukcesami i rozwojem nie można zapominać o wszystkich ludziach, miejscach, wydarzeniach, które kształtowały Klub od początku istnienia. Z tego też powodu dzisiaj została parafowana współpraca z Muzeum Historycznym w Lubinie, reprezentowanym przez Dyrektora Marka Zawadkę.

– Bardzo się cieszymy, że została nawiązana współpraca z Muzeum, dzięki czemu na stronie Biblioteki Cyfrowej Zagłębia Miedziowego będą pojawiać się archiwalne materiały dotyczące Zagłębia Lubin. Mamy piękną, 75-letnią historię, którą warto przekazywać kolejnym pokoleniom. I kto wie? Być może wśród naszych kibiców jest kilku pasjonatów, których zbiory mogą wzbogacić i tak już bogatą kolekcję Biblioteki. Dlatego takie inicjatywy jak ta, trzeba wspierać – dodaje Marek Wachnik

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Wisła Płock z drużyną piłki nożnej kobiet
Next post SuperBet: 10 PLN za gola [bez limitu] w meczu San Marino-Polska
0
Would love your thoughts, please comment.x