Zagłębie Lubin wraz z PKO BP wybierze zasłużonych dla klubu.

Read Time:1 Minute, 28 Second

Wraz ze sponsorem tytularnym Ekstraklasy PKO Bankiem Polskim stworzono nowy projekt dedykowany wszystkim kibicom Zagłębia Lubin. Przez cały październik kibice będą mogli zdecydować, którzy zawodnicy oraz trener zostaną uhonorowani tytułem „Zasłużony dla Zagłębia”. Tablice w wizerunkami laureatów plebiscytu zawisną na trybunach Stadionu Zagłębia na sektorach E, F i G.

Zasady plebiscytu

We wtorek 28 września specjalnie powołana komisja złożona między innymi z przedstawicieli mediów, historyków, Stowarzyszenia Kibiców Zagłębia, oraz pracowników Klubu reprezentowanych przez dyrektora Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, Adama Buczka, a także koordynatora grup młodzieżowych Piotra Błauciaka, spośród wielu nazwisk i kandydatur, wytypowała po cztery nazwiska w każdej kategorii (trener, bramkarz, pomocnik, napastnik).

Co jest niezwykle ważne, Kapituła w swoich wyborach nie kierowała się tylko i wyłącznie liczbami, które dany kandydat osiągał podczas kariery piłkarskiej w Zagłębiu Lubin. Równie istotnym czynnikiem był także wkład w rozwój Klubu i jego historię.

“Dlatego teraz to Wy, kibice będziecie mogli dokonać wyboru zgodnego z Waszymi odczuciami i przez cały październik oddawać głosy na Waszych 12 faworytów (11 zawodników i trener). Nazwiska nominowanych ogłosimy już w najbliższy piątek.”

 Głosy będą zbierane w następujący sposób:

  • w komentarzach pod postami na Facebooku i Twitterze
  • w ankiecie umieszczonej na stronie zaglebie.com
  • głosy papierowe (zbierane podczas październikowych spotkań PKO BP Ekstraklasy z Jagiellonią i Cracovią), a także w Fan Shopie Zagłębia Lubin w Galerii Cuprum.
  • telefonicznie przez rzecznika Zagłębia Lubin S.A., Marka Wachnika – tel. 76 746 96 28 w każdy wtorek i czwartek w godzinach 10:00 – 12:00.

Po zakończeniu całej procedury głosy zostaną zliczone, a wyniki plebiscytu opublikowane na stronie internetowej Zagłębia Lubin. Ostatnim etapem będzie ceremonia odsłonięcia tablic, która planowana jest podczas jednego z grudniowych spotkań PKO Ekstraklasy, rozgrywanego na stadionie w Lubinie.

Tymczasem, zapraszamy do udziału w głosowaniu.

Sponsorem tytularnym plebiscytu jest PKO Bank Polski

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Strzelanina: Legia i Leicester strzelą gola i padnie ich <2.5 - gwarantowany bonus w Fortunie
Next post 1 gol Legii z Leicester to wygrany kupon w Superbet
0
Would love your thoughts, please comment.x