Zagłębie Lubin przedłuża współpracę z STS

Read Time:1 Minute, 28 Second

STS – największy bukmacher w Polsce – przedłużył umowę sponsorską z Zagłębiem Lubin. Nowy kontrakt będzie obowiązywać przez kolejne trzy lata, czyli do czerwca 2024 roku.

Przedłużenie umowy między STS a Zagłębiem Lubin, to kolejny etap konsekwentnej realizacji strategii wspierania polskiego sportu. Z powodzeniem współpracujemy od 2019 roku, a przed nami kolejne trzy sezony wspólnych emocji. Do tej pory Zagłębie dało się poznać jako otwarty, profesjonalny i przewidywalny partner biznesowy, dlatego też chętnie poszerzyliśmy zakres świadczeń sponsorskich. Okres pandemii pokazał także, że elastyczność obu stron oraz partnerskie podejście pozwoliło realizować umowę w pełnym wymiarze, bez konieczności jej renegocjacji. Jestem przekonany, że podpisany kontrakt przełoży się na liczne korzyści zarówno dla naszej firmy, jak i dla klubumówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

zdjęcie: materiał prasowy


STS w trakcie obowiązywania dotychczasowej umowy wielokrotnie dokładał wszelkich starań, aby współpraca przebiegała jak najlepiej. W trakcie trudnego dla wszystkich czasu pandemii nasz Partner wykazał się pełnym profesjonalizmem i zagwarantował poczucie stabilizacji. Cieszymy się, że udało nam się wynegocjować większe środki niż w poprzedniej umowie. Gratulacje dla Działu Sprzedaży komentuje Artur Jankowski, Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A.


Niezmiernie cieszymy się z kontynuacji współpracy z tak renomowaną firmą, jaką niewątpliwie jest STS. Czas pandemii pokazał, jak istotne jest wsparcie stabilnego partnera biznesowego dodaje Magdalena Berkowska, Dyrektor Sprzedaży w Zagłębiu Lubin S.A.


Podpisana umowa obejmuje ekspozycję logotypu firmy STS w trakcie spotkań rozgrywanych w Lubinie m.in. na bandach stałych i LED oraz ściankach prasowych. Kontrakt przewiduje też publikację treści na stronie internetowej oraz współpracę w mediach społecznościowych.

STS aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma oprócz Zagłębia Lubin sponsoruje także m.in. reprezentację Polski w piłce nożnej, Lecha Poznań, Jagiellonię Białystok, Górnik Zabrze, Cracovię, Pogoń Szczecin oraz Polską Ligę Siatkówki.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post EuroTyper LVBET na mecze 1 rundy Mistrzostw Europy
Next post Jubileuszowa 10. edycja Amp Futbol Cup! Weekend emocji i atrakcji w Warszawie.