Wirtualna Bundesliga w STS z archiwalnymi skrótami meczów.

Read Time:2 Minute, 3 Second

Wirtualna piłka nożna swoją popularność zyskała w wiosną 2020 roku, kiedy rozgrywki prawdziwej piłki nożnej na całym świecie zostały zawieszone. Zazwyczaj w sportach wirtualnych, w tym w wirtualnej piłce nożnej to algorytm decyduje o zdarzeniach, a mecze wyglądają jak te dobrze znane z gier komputerowych i e-sportu.

Tymczasem wprowadzona do oferty zakładów bukmacherskich STS Wirtualna Bundesliga to kompletna nowość w Polsce. W Virtual Bundesliga mamy do czynienia nie z wirtualnymi piłkarzami, lecz z autentycznymi bramkami, akcjami i zdarzeniami z przeszłości takimi jak archiwalne wycinki i zdarzenia z meczów. Zobaczymy więc gole, faule, kartki, spalone, które będą wycinkami z wielu meczów obu tych drużyn z przeszłości. Oczywiście algorytm sam je dobiera, więc pojawiają się one w losowej kolejności.

Nie masz jeszcze konta w STSZałóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN + pewne 20 PLN na BetGames + ekstra 25 PLN na Sporty Wirtualne + bezpieczne 25 PLN na eSport

Rozgrywki Wirtualnej Bundesligi toczą się 24 godziny na dobę, sezon za sezonem, a każdy mecz to 3:30 minuty – to czas na obstawienie: na początku gracze widzą statystyki i sytuację w tabeli, a po meczu widzimy bieżące statystyki i wyniki. Typować możemy zakłady na zwycięzcę meczu, dokładny wynik, liczbę goli (ogólną, gospodarzy i gości), pierwszą i drugą połowę, czy handicap.

Screen: STS/Wirtualna Bundesliga

Z okazji wprowadzenia do oferty zakładów bukmacherskich STS  Wirtualnej Bundesliga, bukmacher ten przygotował specjalny bonus na start. Oto szczegóły:

  • Bezpieczne 50% – Obstaw swój pierwszy zakład bezpiecznie na Wirtualnej Bundeslidze i odbierz zwrot w razie niepowodzenia!
  • Bonus jest dostępny przez 14 dni od wprowadzenia WB,
  • Jeden gracz może skorzystać jeden raz z akcji w trakcie 14 dni,
  • Minimalny zakład to 2 PLN, bez kursu minimalnego,
  • Bonus otrzymany natychmiast po rozliczeniu kuponu (jeśli pierwszy zakład okaże się przegrany),
  • Zwrot do wartości 20 PLN do dowolnego wykorzystania.

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce, która działa również na skalę międzynarodową. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat STS zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce – znacznie zwiększając udziały rynkowe, które wynoszą ok. 50%.

STS posiada zezwolenie ministra właściwego do spraw finansów publicznych na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez Internet oraz w punktach naziemnych. Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Liga będzie ciekawsza. Przełomowy moment PZU Amp Futbol Ekstraklasy!
Next post Ostatnie dni zapisów do XXII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”
0
Would love your thoughts, please comment.x