Wielki Kurs na eWinner 2. Ligę: w każdym spotkaniu padnie gol?

Read Time:2 Minute, 3 Second

O godzinie 17:00 11 marca 2021 r. 50 graczy będzie mogło zagrać zakład w eWinner „w każdym spotkaniu tej kolejki padnie co najmniej jeden gol” po kursie 10.00. W końcu nie bez powodu eWinner 2. Liga zainicjował akcję #2ligaofensywa.

Przypominamy: wczoraj legalny polski bukmacher eWinner już nie raz udowodnił, że kocha sportowe emocje i od zawsze stawia na polski sport! Właśnie dlatego ruszają z prawdziwą ofensywą. Z przyjemnością ogłaszamy, że eWinner został Sponsorem Tytularnym 2. Ligi piłki nożnej.

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „LEGWIN”. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 155 zł zamiast standardowych 150 zł!

Trzeci poziom rozgrywek piłkarskich w Polsce, to gwarancja goli w niemal każdym spotkaniu. Średnio w 2. Lidze notujemy 2.85 gola na mecz i jest to wynik lepszy niż w Ekstraklasie czy I Lidze. I właśnie dlatego rusza pierwszy w historii eWinner projekt piłkarski – #2ligaOfensywa.

Właśnie dlatego rusza pierwszy w historii eWinner projekt piłkarski – #2ligaOfensywa.

 1. OBSTAW EWINNER 2. LIGĘ
  Wrzuć na kupon komplet meczów danej kolejki eWinner 2. Ligi. Obstaw przygotowany przez siebie kupon za minimum 20 PLN z konta głównego. Teraz usiądź wygodnie w fotelu, oglądaj mecze 2. Ligi w aplikacji eWinner i licz strzelone gole w każdej kolejce. Po co?
 2. ODBIERZ FREEBET (1 GOL = 1 PLN)
  Każdy gol strzelony w danej kolejce eWinner 2. Ligi to 1 PLN na Twoim koncie bonusowym w formie freebetu! Ale tylko w 21. kolejce podwojono stawkę! eWinner płaci 2 PLN za każdego gola strzelonego w dniach 11-14.03. Po zakończeniu kolejki na Twoje konto trafi zbiorczy freebet o równowartości liczby strzelonych goli
 3. ZAGRAJ PONOWNIE
  To nowa, stała promocja eWinner! W każdej kolejce eWinner 2. Ligi masz szansę na ekstra freebet. Spełnij warunki akcji, obstaw kupon i trzymaj kciuki za najlepszych strzelców swoich drużyn
 • Na czym polega akcja #2ligaOfensywa ?

Jeśli obstawisz komplet meczów danej kolejki eWinner 2. Ligi za minimum 20 PLN, otrzymasz za każdy gol strzelony w danej kolejce eWinner 2. Ligi 1 PLN na Twoim koncie bonusowym w formie freebetu

 • Od i do kiedy trwa promocja #2ligaOfensywa ?

Jest to nowa, stała promocja eWinner, a więc obowiązuję od 21 kolejki, aż do zakońćzenia sezonu 2020/2021 eWinner 2. Ligi

 • Z jakim kodem najlepiej zarejestrować się w eWinner?

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „LEGWIN”. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 155 zł zamiast standardowych 150 zł!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post BETFAN oficjalnym bukmacherem SKP Victoria Warszawa
Next post Nie traf Ekstraklasy i zgarnij 150 000 PLN – kolejna edycja akcji Betfan!