Wejdź do AplikAKCJI Lecha Poznań

Read Time:1 Minute, 35 Second

Wejdź do akcji i zostań partnerem oficjalnej aplikacji Lecha Poznań! A wszystko zupełnie za darmo. Kibice, przedsiębiorcy i Kolejorza – tylko razem możemy zrobić coś dobrego w biznesie.

Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Otworzyłeś sklep lub punkt usługowy? Masz zakład wulkanizacyjny lub salon fryzjerski? Sklep spożywczy lub z wyposażeniem wnętrz? Działasz na zasadach franczyzy? Zostań BEZPŁATNIE partnerem aplikacji Lecha Poznań! Otrzymujesz dzięki temu darmową promocję swojego biznesu dzięki naszym kanałom informacyjnym, a do tego wizerunek twojego podmiotu zyskuje przez to, że „grasz z Kolejorzem”, czyli najpopularniejszym klubem w Wielkopolsce.

Wszystkie szczegóły przekażemy na spotkaniu, na które zapraszamy 19 października o godzinie 18 do klubu B17 mieszczącym się na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu. Tam rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na wszystkie wasze pytania dotyczące akcji. Żeby zgłosić się na spotkanie, wystarczy wysłać maila na adres: spotkanie@aplikakcja.lechpoznan.pl.

Na czym polega AplikAKCJA? Kibice Kolejorza, których w całej Wielkopolsce jest kilkaset tysięcy, wydają rocznie na różnego rodzaju zakupy i usługi około miliarda złotych. To ogromna kwota i pozwala razem zrobić coś dobrego. Fani niebiesko-białych często korzystają ze sklepów i usług, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie ich miejsca zamieszkania, a na ich wybory konsumenckie może zadziałać fakt, że jakiś podmiot jest biznesowo związany z ich ukochanym klubem. Dlatego teraz przy okazji będzie można zrobić biznes, jeśli punkt usługowy czy sklep zdecyduje się wejść do aplika(k)cji. A żeby tak się stało, wystarczy przyjmować płatności kartą płatniczą. I to właściwie cała tajemnica – nikt nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Natomiast ustalony indywidualnie z przedsiębiorcą procent od każdej transakcji opłaconej kartą zarejestrowaną w aplikacji Lecha pozwala klubowi na zysk i przeznaczenie tych pieniędzy na wybrany fajny cel.

To prosty mechanizm i w pełni transparentny. Lista wszystkich punktów partnerskich będzie oczywiście dostępna w aplikacji – to daje dodatkową ekspozycję reklamową. A kibic dzięki geolokalizacja będzie mógł łatwo znaleźć w okolicy miejsca, które biorą udział w akcji. To co, zróbmy razem biznes!

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post W Superbet 30 PLN za każdy gol strzelony w meczu Polska – San Marino
Next post PGE partnerem tytularnym Stadionu Narodowego na kolejne 5 lat
0
Would love your thoughts, please comment.x