Warta Poznań pierwszym polskim klubem piłkarskim z oficjalnym sklepem na OLX

Read Time:1 Minute, 31 Second

Od teraz kibice Warty Poznań mogą kupić oficjalne gadżety, akcesoria i odzież klubową za pośrednictwem OLX-a. „Zieloni”, których dom jest tam, gdzie główna siedziba największego w Polsce serwisu ogłoszeniowego, otworzyli właśnie swój sklep na platformie.

W tym roku Warta Poznań świętuje 110-lecie swojego istnienia. Z okazji rocznicy m.in. przygotuje specjalną koszulkę, której zdobycie może stanowić nie lada gratkę nie tylko dla kibiców, ale i dla kolekcjonerów sportowych pamiątek.

Oficjalny sklep „Warciarzy” jest dostępny w kategorii Sport i Hobby. To jedna z największych kategorii w serwisie OLX, każdego miesiąca korzysta z niej około 6 mln aktywnych użytkowników. Pojawia się w niej 600 tysięcy nowych ogłoszeń.

Wejdź na wartapoznan.olx.pl i sprawdź ofertę.

– Mamy do siebie blisko nie tylko w kontekście sąsiedztwa naszych siedzib, ale także jeśli chodzi i pomysł na funkcjonowanie. Zarówno Warta Poznań jak i OLX są ambitnymi podmiotami, dla których kontekst biznesowy, ale także aspekt pozytywnego oddziaływania na społeczność lokalną odgrywa ważną rolę. Podobne wartości, systematyczny rozwój i bardzo relacyjne podejście w biznesie dobrze wróżą naszej współpracy. To, że jesteśmy pierwszym klubem w Polsce, który inicjuje nowy projekt OLX, jest także nie bez znaczenia, bo zapisujemy się jakby nie patrzeć w historii, a tę mamy jak powszechnie wiadomo długą i interesującą – mówi Jarosław Żubka, dyrektor marketingu i komunikacji Warty Poznań S.A.

– Cieszymy się, że Warta Poznań jest pierwszym polskim klubem piłkarskim z oficjalnym sklepem w naszym serwisie. Tą współpracą chcemy pokazać, że nasza oferta biznesowa ciągle się rozwija i oprócz licznych mniejszych i większych firm, przyciąga też inne podmioty, chcące docierać do swoich klientów – mówi Dawid Fabiś, dyrektor sprzedaży w OLX.

Serwis OLX odwiedza 14 mln użytkowników miesięcznie. Mogą oni korzystać zarówno z oferty sprzedawców indywidualnych, jak i firm. Użytkownicy mają możliwość zakupu przedmiotów z „Przesyłką OLX” do paczkomatów i punktów odbioru.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Komunikat Wisły Płock w związku z artykułem na portalu Weszło
Next post Rusza Super Regio. Superbet gra ofensywnie także w 3 i 4 lidze piłkarskiej!
0
Would love your thoughts, please comment.x