W STS stawka x5 na finał Ligi Europy

Read Time:1 Minute, 36 Second

Villarreal (4.79), czy Man. United (1.85)? Kto podniesie środowy puchar Ligi Europy? Jeśli trafisz, otrzymasz bonus na sumę pięciokrotności stawki! Nawet do 500 PLN!

  1. DOŁĄCZ DO AKCJI
    Zaloguj się na konto gracza i zapisz się do akcji klikając WEŹ UDZIAŁ.
  2. OBSTAW DOKŁADNY WYNIK
    Wytypuj na kuponie SOLO bądź AKO zakład z oferty przedmeczowej na dokładny wynik finału Ligi Europy Villarreal – Man. Utd.
  3. ODBIERZ BONUS
    Jeśli Twój kupon będzie wygrany to dodatkowo otrzymasz bonus na sumę pięciokrotności stawki! Jego maksymalna kwota może wynieść 500 PLN!

Nie masz jeszcze konta w STS? Załóż konto z kodem promocyjnym BETSTS i odbierz dodatkowo darmowe 29 PLN w postaci freebeta (darmowego zakładu) + zakład bez ryzyka 30 PLN + pewne 20 PLN na BetGames + ekstra 25 PLN na Sporty Wirtualne + bezpieczne 25 PLN na eSport

Akcja polega na zawarciu z konta depozytowego kuponu SOLO lub AKO na którym znajdzie się minimum jeden zakład na dokładny wynik finałowego meczu Ligi Europy z oferty przedmeczowej. Jeżeli zakład zostanie rozliczony jako wygrany do godz. 23:59 dnia 26.05.2021 r. Klient otrzyma doładowanie konta bonusowego na pięciokrotność stawki zakładu, maksymalnie do 500 PLN. W Akcji jest brany pod uwagę pierwszy kupon zawarty po zapisaniu się do Akcji, który spełnił jej warunki .

Po spełnieniu warunków promocji Klient może otrzymać doładowanie konta bonusowego na wysokość stawki kuponu pomnożonej razy 5 (po odjęciu podatku, na przykład: stawka wygranego kuponu wyniosła 20 PLN, bonus w tej sytuacji wyniesie 88 PLN, zgodnie z działaniem 5 x 17,60). Maksymalna kwota bonusu może wynieść 500 PLN.

Aby wziąć udział w Akcji Klient musi posiadać konto do zawierania zakładów wzajemnych na www.sts.pl oraz potwierdzić chęć udziału w Akcji poprzez kliknięcie w button „weź udział” na stronie internetowej Organizatora www.sts.pl/bonusy, m.sts.pl lub w aplikacji mobilnej STS, w sekcji Bonusy i akcje.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Ekstraklasa wypłaci klubom ponad 230 mln PLN
Next post Warta Poznań wstępuje do Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej