W Betfan wygrywamy z Albanią. Polska Guuurom!

Read Time:1 Minute, 12 Second

Na początek wrześniowych zmagań mecz Polski z Albanią legalny bukmacher BETFAN rozliczy spotkanie jako wygrane niezależnie od wyniku! Co więcej – po podwyższonym kursie 1.75!

Akcja trwa do 02.09 do godziny 20:45. Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji. W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony. W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Zasady są bardzo proste:

·  Stwórz kupon z minimum 3 zdarzeniami o łącznym kursie 2.85

  • Dołóż typ na zwycięstwo Polski z Albanią Z TEGO, SPECJALNEGO, PODWYŻSZONEGO ZAKŁADU, który Betfan rozliczy jako wygrany – niezależnie od wyniku!
  • Dokładna stawka 79 zł
  • Kupon musi zostać rozliczony do 2.09, godziny 23:59
    Zdarzenie Polska – Albania traktujemy jako wygrane, niezależnie od końcowego wyniku tego meczu i rozliczamy po wysokim kursie 1.75!
  • Kupony z promocji zostaną rozliczone 3.09
  • Jeśli pozostałe zdarzenia na tym kuponie weszły, wygrana z kuponu zostanie przypisana do Twojego konta

***

BETFAN jest polską, legalnie działającą firmą bukmacherską online. Wyróżniają ją innowacyjne rozwiązania, szeroki zakres proponowanych zakładów i otwartość na potrzeby klientów. Obok możliwości obstawiania wyników sportowych, na żywo i esportowych, BETFAN jako jedyny w Polsce bukmacher oferuje na szeroką skalę zakłady na rozrywkę, obejmujące tematy okołosportowe, a także z obszaru mediów, polityki, show-biznesu, ekonomii czy nawet pogody. W sumie proponuje miesięcznie ponad 1,5 mln różnych zakładów. BETFAN jest w gronie pięciu największych polskich bukmacherów.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Lirim Kastrati zawodnikiem Legii Warszawa
Next post Ernest Muci z Legii przed meczem z Polska – Albania
0
Would love your thoughts, please comment.x