Trening szybkościowy – Obóz Przygotowawczy eWinner: II tydzień

Read Time:1 Minute, 33 Second

Przygotowania z selekcjonerem Andrzejem Strejlauem kontynuujemy od poprawy dynamiki! Przed Wami trening szybkościowy.
Puszczanie luponów za pomocą smartfonów są Wam doskonale znane, ale w tym elemencie gry cały czas należy się szkolić i dążyć do perfekcji! Przy treningu nie musicie martwić się o błędy – w ramach obozu typujecie bez ryzyka, a do tego podnosicie wartość finalnego bonusu w eWinner.

  • Zagraj co najmniej 5 kuponów przez aplikację mobilną w dniach 19.05-25.05
  • Po spełnieniu warunków powiększasz swój bonus od depozytu ME
  • Przejście treningu gwarantuje ci również cachback w razie ujemnego bilansu w danym tygodniu

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „LEGWIN. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 110 zł zamiast standardowych 100 zł! Do tego bonus 50% do 500 PLN za depozyt. Łacznie pakiet powitalny w eWinner z kodem wynosi 610 PLN. Nie zapomnij o freebecie za każdego gola w II lidze!

Marka legalnego polskiego bukmachera eWinner połączy siły z Andrzejem Strejlauem i zorganizuje Obóz Przygotowawczy dla graczy! Obóz potrwa od 12 maja do 8 czerwca.

Podczas 4-tygodniowych aktywności (każda aktywność trwa tydzień) gracze będą szlifować swoje umiejętności typerskie. Pierwszy tydzień stanie pod znakiem: kuponów akumulacyjnych. O aktywności w danym tygodniu będziemy informować w każdą środę trwania Obozu.

Aby wziąć udział w Obozie Przygotowawczym gracz musi się zapisać (za darmo i bez zobowiązań gry) na głównej podstronie Obozu Przygotowawczego i już sam zapis zapewnia gwarancję bonusu od depozytu 50% do 500 PLNBonus przysługuje wszystkim zapisanym graczom – nawet tym zapisanym ostatniego dnia Obozu!

Treningi będą odbywać się z obniżonym ryzykiem, ponieważ eWinner zwróci 50% stawek do 1000 PLN graczom z ujemnym bilansem.

Wykonywanie aktywności wiąże się również z możliwością powiększenia bonusu na EURO do 1000 PLN (przyznanego 2 dni przed startem imprezy).

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Rafał Wolski w Wiśle Płock do 30 czerwca 2023 roku
Next post Zapowiedź 31. kolejki Fortuna 1 Ligi 2020/21