Trening kombinacyjny AKO – Obóz Przygotowawczy eWinner: I tydzień

Read Time:2 Minute, 30 Second

Przygotowania z selekcjonerem Andrzejem Strejlauem rozpoczniemy od postaw! Przed Wami trening kombinacyjny.
Kupony akumulacyjne są Wam doskonale znane, ale w tym elemencie gry cały czas należy się szkolić i dążyć do perfekcji! Przy treningu nie musicie martwić się o błędy – w ramach obozu typujecie bez ryzyka, a do tego podnosicie wartość finalnego bonusu w eWinner.

  • Zagraj co najmniej 5 kuponów AKO w dniach 12.05-18.05
  • Każdy kupon musi składać się z minimum 2 zdarzeń
  • Po spełnieniu warunkówpowiększasz swój bonus od depozytu ME
  • Przejście treningu gwarantuje ci również cachback w razie ujemnego bilansu w danym tygodniu

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „LEGWIN. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 110 zł zamiast standardowych 100 zł! Do tego bonus 50% do 500 PLN za depozyt. Łacznie pakiet powitalny w eWinner z kodem wynosi 610 PLN. Nie zapomnij o freebecie za każdego gola w II lidze!

Marka legalnego polskiego bukmachera eWinner połączy siły z Andrzejem Strejlauem i zorganizuje Obóz Przygotowawczy dla graczy! Obóz potrwa od 12 maja do 8 czerwca.

Podczas 4-tygodniowych aktywności (każda aktywność trwa tydzień) gracze będą szlifować swoje umiejętności typerskie. Pierwszy tydzień stanie pod znakiem: kuponów akumulacyjnych. O aktywności w danym tygodniu będziemy informować w każdą środę trwania Obozu.

Aby wziąć udział w Obozie Przygotowawczym gracz musi się zapisać (za darmo i bez zobowiązań gry) na głównej podstronie Obozu Przygotowawczego i już sam zapis zapewnia gwarancję bonusu od depozytu 50% do 500 PLNBonus przysługuje wszystkim zapisanym graczom – nawet tym zapisanym ostatniego dnia Obozu!

Treningi będą odbywać się z obniżonym ryzykiem, ponieważ eWinner zwróci 50% stawek do 1000 PLN graczom z ujemnym bilansem.

Wykonywanie aktywności wiąże się również z możliwością powiększenia bonusu na EURO do 1000 PLN (przyznanego 2 dni przed startem imprezy).

Jak zapisać się na obóz i na czym polega?

Nic prostszego! Wystarczy posiadać konto na eWinner i kliknąć w przycisk, który znajduje się na głównej stronie akcji. Podczas 4-tygodniowych aktywności Gracze będą szlifować swoje umiejętności typerskie i wykonywać zadania, które przygotował dla nich trener Andrzej Strejlau. Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „LEGWIN”. Otrzymasz dzięki temu lepszą ofertę.

Co muszę zrobić, aby otrzymać bonus od depozytu 50% do 500 PLN (za zapis na Obóz Przygotowawczy)?

Wystarczy, że Gracz zapisze się na Obóz Przygotowawczy. To jedyny wymóg!

Jakie jeszcze czekają na mnie bonusy?

Na Graczy z ujemnym bilansem czeka cotygodniowy Cashback 50% do 1000 PLN. Dodatkowo, Gracze będą mogli skorzystać również z akcji #PostawNaME w trakcie ME 2021.

Kiedy mogę odebrać bonus od depozytu (50% do 500 PLN)?

Gracz może odebrać bonus do 2 dni przed rozpoczęciem Euro 2021 (09.06-11.06)

Dlaczego nie dostałem cashbacku/Kiedy są dodawane cashbacki?

Cashback 50% do 1000 PLN jest przyznawany co tydzień dla Graczy z ujemnym bilansem. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt poprzez Czat na żywo dostępny na naszej stronie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Finał Pucharu Niemiec RB Lipsk vs BVB – Odds Boost w Totolotku
Next post Amp Futbol: Mistrzowie Europy za mocni dla reprezentacji Polski.