Rynek Podgórski wypełnił się zawodnikami Garbarni Kraków

Read Time:48 Second

W niedzielne popołudnie odbyło się kolejne wydarzenie związanie z obchodami Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. Na Rynku Podgórskim miał miejsce Flash Mob, w którym wzięli udział zawodnicy Akademii Piłkarskiej Garbarni, a także mieszkańcy Krakowa.

Kilka minut po godzinie 14:00 w samym sercu Podgórza z głośników usłyszeć można było piosenkę Garbarni, czyli utwór „Młode Lwy”, co oznaczało, że niedzielne wydarzenie właśnie się rozpoczęło. Przez cały czas na płycie Rynku Podgórskiego była obecna oficjalna klubowa maskotka, z którą zgromadzeni mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Garbarski Lew miał także dla mieszkańców Krakowa drobne upominki. Przez cały czas można było również skosztować rzemieślniczych lodów, które tego dnia były darmowe. Następnie najmłodsi zawodnicy rozegrali pokazowy mecz, który zapowiadał punkt kulminacyjny wydarzenia.

Ten nastąpił o godzinie 15:00, gdy na płycie Rynku Podgórskiego zaczęli meldować się zawodnicy „Brązowych”. Młodzi adepci futbolu wbiegali tam wraz z piłkami, którymi później żonglowali. Na zakończenie wszyscy gracze ułożyli liczbę 100 – symbolizującą setne urodziny Garbarni Kraków.

Współorganizatorem wydarzenia było miasto Kraków.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Dylan Ruiz-Diaz is a football player of Wisła Pulawy
Next post Łukasz Sekulski piłkarzem Wisły Płock
0
Would love your thoughts, please comment.x