Robert Lewandowski pobije rekord Gerda Mullera – kurs 10 w eWinner

Read Time:2 Minute, 6 Second

Czy Robert Lewandowski pobije rekord Gerda Mullera? Wierzymy, że tak! Dziś kurs w zakładach bukmacherskich eWinner na takie wydarzenie będzie wynosił aż 10.00!

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „LEGWIN. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 110 zł zamiast standardowych 100 zł! Do tego bonus 50% do 500 PLN za depozyt. Łacznie pakiet powitalny w eWinner z kodem wynosi 610 PLN. Nie zapomnij o freebecie za każdego gola w II lidze!

Historia może napisać się na naszych oczach: Robert Lewandowski stanie przed szansą pobicia rekordu Gerda Mullera! Postanowiliśmy podbić stawkę tego niesamowitego wydarzenia poprzez Wielki Kurs!

Jaka pozycja tym razem jest objęta akcją? Wystarczy wytypować, że Robert Lewandowski strzeli co najmniej jednego gola, a dla pierwszych 50 osób kurs na to zdarzenie wyniesie 10.00!

Wygraj 88 PLN zamiast 10.91 PLN! Nie zwlekaj – to wyjątkowa okazja!

Jak to działa?

 1. O 12:00 wejdź w zakładkę Wielki Kurs
 2. Postaw pojedynczy zakład na to, że Robert Lewandowski strzeli co najmniej jednego gola
 3. Maksymalna stawka: 10 PLN
 4. Kurs dla pierwszych 50 osób zostanie zwiększony do 10.00!
 5. Maksymalna wygrana: 88 PLN!

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Udział w grach hazardowych mogą brać jedynie zarejestrowani Uczestnicy. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie za sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

Ewinner Sp. z o.o posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 30 października 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.29.2017

 • Promocja „Wielki Kurs” obowiązuje w dniu wskazanym przez Ewinner na stronie internetowej https://ewinner.pl/promocje/wielki-kurs.
 • Promocja polega na powiększeniu przez Ewinner kursu na wybrane i wskazane przez Ewinner na stronie internetowej w zakładce promocje/wielki-kurs zdarzenie z oferty zakładów sportowych do wysokości kursu wynoszącej 10.00.
 • Maksymalna łączna stawka zakładu to 10 PLN.
 • Do udziału w Promocji kwalifikuje się 50 pierwszych graczy, którzy zawrą zakłady na zasadach określonych niniejszym Regulaminem we wskazanym przez Ewinner okresie.
 • Zakład może zostać zagrany jedynie w formie zakładu SOLO.
 • Kupony objęte promocją nie podlegają wcześniejszej wypłacie, czyli „Cash Out”.
 • Do promocji wliczają się jedynie kupony postawione z salda głównego (środków własnych).
 • Promocja nie łączy się z promocjami „Zwrot za pierwszy zakład do 150zł! Wypłać lub graj dalej!” i “NBA/NHL bez podatku”.
 • W pozostałym zakresie, obowiązuje ogólny regulamin promocji.
 • Opublikowanie niniejszego Regulaminu w Aplikacji Ewinner, to oficjalny komunikat w rozumieniu Regulaminu zakładów wzajemnych – bukmacherskich urządzanych przez sieć Internet.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Pożar jednego z jupiterów przed meczem GKS Bełchatów – Radomiak
Next post Wygraj EURO z STS – start akcji 31.05.2021