Piotr Zieliński z negatywnym wynikiem testu

Read Time:1 Minute, 20 Second

SSC Napoli poinformowało o stanie zdrowia dwóch swoich piłkarzy, Zielińskim i Elmasie, którzy przedwcześnie opuścili boisko w meczu z Empoli.

Eljif Elmas został zastąpiony w finale Napoli-Empoli po tępym urazie prawej łydki. Natomiast Piotr Zieliński został zmieniony w 22 min. z powodu trudności w oddychaniu . Testy, które przeszedł dały negatywne wyniki.

Napoli przegrało spotkanie z Empoli 0-1, po bramce Patricka Cutrone w 70 minucie.

Zbigniew Boniek napisał na Twitterze: “Uspakajam , rozmawiałem z Piotrkiem , wszystko pod kontrolą. Forza Piotrek

Piotr Dumanowski: “Nie jestem upoważniony do mówienia o szczegółach, ale wszystko z Piotrkiem w porządku. Nic poważnego, tylko groźnie wyglądało.”

Piotr Zieliński zachorował na COVID-19 w październiku 2020 r. Laura Słowiak, żona piłkarza SSC Napoli Piotra Zielińskiego, zamieściła w tamtym okresie wpis na InstaStories, w którym ujawniła stan zdrowia swojego małżonka:

Uważajcie na siebie i nie lekceważcie objawów, to nie jest „zwykłe przeziębienie”. Zwykłe przeziębienie nie powoduje u sportowca, który robi tygodniowo kilkadziesiąt km, zadyszki przy wchodzeniu po schodach czy krojenia chleba i różnych innych dziwnych objawów” – napisała Laura Słowiak – „Piotrek od dzisiaj zaczyna walczyć pomału o powrót do formy w domu, ja nadal walczę o niego i o to, żeby się nie zarazić

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
5 2 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Problemy Piotra Zielińskiego z oddychaniem. Zszedł z boiska w 22 minucie
Next post Jak pandemia wpłynęła na odpowiedzialność społeczną klubów Fortuny 1 Ligi?
0
Would love your thoughts, please comment.x