Piotr Burlikowski Dyrektorem Pionu Sportowego Zagłębia Lubin S.A. 

Read Time:55 Second

Zagłębie Lubin S.A. informuje, że Dyrektorem Pionu Sportowego został Piotr Burlikowski. 51-latek powraca zatem do Lubina, bowiem w latach 2014-2016 pracował w roli Dyrektora Sportowego Zagłębia Lubin S.A.

Piotr Burlikowski to były piłkarz, który rozegrał 82 spotkania na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce. Po zakończeniu kariery piłkarskiej rozpoczął pracę w roli dyrektora sportowego Korony Kielce, był również dyrektorem od spraw sportowych w Arce Gdynia, a następnie wiceprezesem Zawiszy Bydgoszcz. Zanim po raz pierwszy rozpoczął pracę w Zagłębiu Lubin, pełnił jeszcze stanowisko dyrektora sportowego Cracovii. W lipcu 2014 roku został dyrektorem sportowym Zagłębia Lubin i tę funkcję piastował do końca 2016 roku. Od tego czasu pracował w Polskim Związku Piłki Nożnej na stanowisku doradcy ds. sportu prezesa PZPN.

– Wzmocnienie pionu sportowego było dla nas bardzo istotną decyzją. Postawiliśmy na sprawdzonego człowieka, byłego pracownika naszego Klubu, którym jest Piotr Burlikowski. Jesteśmy przekonani, że Piotr swoim doświadczeniem nabytym w pracy w Polskim Związku Piłki Nożnej czy też innych polskich klubach podniesie wartość naszego pionu sportowego i przyczyni się do sukcesów Zagłębia — powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A., Michał Kielan.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Extra 100 PLN w SuperBet, jeśli Włochy zachowają czyste konto w meczu z Hiszpanią
Next post Betfan rozdaje 50 tys. na półfinały Ligi Narodów!
0
Would love your thoughts, please comment.x