Piknik i prezentacja GKS Bełchatów już w piątek 20 sierpnia

Read Time:1 Minute, 17 Second

Już w najbliższy piątek 20 sierpnia odbędzie się XI Piknik Rodzinny z GKS Bełchatów połączony z prezentacjami drużyn “Brunatnych”. Na coroczną imprezę dla mieszkańców organizatorzy zapraszają na Plac Narutowicza.

Organizowane przez GKS “Bełchatów” S.A., Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów “Torfiorze”, ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów oraz Fundację Akademia GKS Bełchatów cykliczne wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00 i potrwa do późnego wieczora.

Wspólne spotkanie kibiców w każdym wieku, wielkie „dmuchańce”, mini boiska do gry w piłkę nożną, występ grupy Cheerleaders Bełchatów, zabawy z Mamutem oraz prezentacja drużyn GKS Bełchatów i Akademii GKS Bełchatów, to część atrakcji, jakie czekają sympatyków naszego klubu podczas XI Rodzinnego Pikniku z GKS Bełchatów. A wszystko to będzie oprawione muzyką przygotowaną przez profesjonalnego DJ-a.

Podobnie jak w minionych latach liczymy na bardzo liczny udział mieszkańców regionu, którzy tworzą wielką “biało-zielono-czarną” rodzinę! Impreza będzie ponownie możliwa dzięki wsparciu Prezydent Miasta Bełchatowa. Współorganizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie. Tradycyjnie pozytywną atmosferę kilkugodzinnej imprezy współtworzyć będą sympatycy GKS Bełchatów.

W tym roku cała impreza odbywać się będzie w dwóch częściach Placu Narutowicza. Od godz. 18:00 będzi można się bawić w części pomiędzy PGE MCK Gigantami Mocy a MCK Bełchatów, by wieczorem przenieść się przed letnią scenkę w części „parkowej”. Tam kibicom zaprezentują się najpierw wszystkie grupy Akademii GKS Bełchatów (godz. 19:30) a następnie zawodnicy i trenerzy pierwszego zespołu GKS Bełchatów na sezon 2021/2022, którzy dwa dni wcześniej rozegrają mecz ligowy ze Śląskiem II Wrocław (18 sierpnia o godz. 17:00).

Fot. Adrian Mielczarski/ gksbelchatow.com

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Adriel Ba Loua piłkarzem Lecha Poznań
Next post Podwójna wygrana w Superbet za mecz Slavia – Legia
0
Would love your thoughts, please comment.x