Patrz jak strzela na Euro 2020 czyli 20 zł za każdy gol!

Read Time:57 Second

Obstaw w Betclic króla strzleców EURO za minimum 80 zł do 11.06. i zgarniaj 20 zł bonusu za każdą bramkę ulubionego snajpera w fazie grupowej turnieju.

Maksymalny bonus, który można zdobyć wynosi 80 zł (cztery gole zdobyte przez obstawionego snajpera w fazie grupowej). Jeśli gracz postawi więcej niż jednego króla strzelców EURO, do promocji zostanie zaliczony pierwszy chronologicznie zakład. Bonusy będą wypłacane dzień po meczu, w którym postawiony zawodnik zdobył bramkę.

Gdy twój faworyt strzeli w fazie grupowej, otrzymasz bonus!

  • DO 80 ZŁ BONUSU Każdy Gracz może otrzymać maksymalnie 80 zł bonusu (a więc za cztery gole zdobyte przez jego ulubionego snajpera). Ważne: jeśli postawisz na więcej niż jednego strzelca, do promocji Betclic zaliczy zakład pierwszy chronologicznie.
  • SZYBKIE WYPŁATY! Nie będziesz długo czekać! Bonusy Betclic będzie wypłacać następnego dnia po meczu, w którym “twój” snajper zawodnik strzeli gola.

BEM Operations Limited (Betclic) posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów dnia 26 września 2018 r. na okres 6 lat o numerze PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Dodatkowy Cashback 100% do 200 PLN z okazji EURO 2020 w SuperBet
Next post Adrian Lis zostaje w Warcie Poznań