Obóz Przygotowawczy do EURO 2021 z Andrzejem Strejlauem i eWinner

Read Time:4 Minute, 12 Second

Marka legalnego polskiego bukmachera eWinner połączy siły z Andrzejem Strejlauem i zorganizuje Obóz Przygotowawczy dla graczy! Obóz potrwa od 12 maja do 8 czerwca.

Podczas 4-tygodniowych aktywności (każda aktywność trwa tydzień) gracze będą szlifować swoje umiejętności typerskie. Pierwszy tydzień stanie pod znakiem: kuponów akumulacyjnych. O aktywności w danym tygodniu będziemy informować w każdą środę trwania Obozu.

Aby wziąć udział w Obozie Przygotowawczym gracz musi się zapisać (za darmo i bez zobowiązań gry) na głównej podstronie Obozu Przygotowawczego i już sam zapis zapewnia gwarancję bonusu od depozytu 50% do 500 PLNBonus przysługuje wszystkim zapisanym graczom – nawet tym zapisanym ostatniego dnia Obozu!

Treningi będą odbywać się z obniżonym ryzykiem, ponieważ eWinner zwróci 50% stawek do 1000 PLN graczom z ujemnym bilansem.

Wykonywanie aktywności wiąże się również z możliwością powiększenia bonusu na EURO do 1000 PLN (przyznanego 2 dni przed startem imprezy).

Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „LEGWIN. Otrzymasz dzięki temu zwrot nawet do 110 zł zamiast standardowych 100 zł! Do tego bonus 50% do 500 PLN za depozyt. Łacznie pakiet powitalny w eWinner z kodem wynosi 610 PLN. Nie zapomnij o freebecie za każdego gola w II lidze!

Ofertę znajdziesz na podstronie Oboz legalnego polskiego bukmachera eWinner

Bonusy podczas Obozu i EURO

  • 500 PLN od depozytu za zapis do obozu, maksymalnie 50% do 1000 PLN. Za wykonanie aktywności w pierwszym i drugim tygodniu finalny bonus zostanie podwyższony po 100 PLN, oraz po 150 PLN w dwóch ostatnich tygodniach. Łącznie gracz może uzbierać bonus 50% do 1000 PLN. Bonus zostanie uwolniony dwa dni przed Euro (9.06).
  • Cashback 50% do 1000 PLN co tydzień dla graczy z ujemnym bilansem, którzy wykonają aktywność w danym tygodniu (min. 5 aktywności w konkretnym tygodniu). Dotyczy to zakładów na wszystkie dyscypliny, zwrot dla wszystkich, którzy się zapiszą i zrobią trening w danym tygodniu. Zwroty będą przyznawane co tydzień, na podstawie bilansu z tygodnia poprzedniego.
  • PostawNaME, czyli zagraj za 49 PLN, odbierz 25 PLN (codziennie w czasie EURO).

Szczegóły każdej z tych promocji znajdują się w regulaminie całego Obozu Przygotowawczego.

Ścieżka gracza w trakcie Obozu

  1. Zapis na obóz przygotowawczy – gwarancja przyznania bonusu 50% od depozytu (max. 500 PLN), do 2 dni przed odbioru przed Euro. Aby otrzymać gwarancję otrzymania tego bonusu można zapisać się nawet ostatniego dnia Obozu.
  2. Realizacja zadań treningowych od trenera Strejlaua w kolejnych tygodniach – powiększanie możliwego do odbioru bonusu przed Euro lub możliwość odebrania 50% zwrotu w przypadku ujemnego bilansu i przejście treningu.
  3. Odbiór finalnego bonusu 2 dni przed rozpoczęciem Euro.

Andrzej Michał Strejlau (ur. 19 lutego 1940 w Warszawie) – polski piłkarz nożny i ręczny, trener obu dyscyplin, działacz sportowy i społeczny, komentator telewizyjny.

Jako zawodnik piłki nożnej rywalizował w zespołach warszawskich, głównie na poziomie trzeciej ligi (z krótkim epizodem w ekstraklasie), jako szczypiornista zaś przez kilka lat grał w pierwszej i drugiej lidze oraz reprezentował Polskę w międzypaństwowych spotkaniach piłki ręcznej odmiany 11-osobowej (halowej) oraz 7-osobowej (trawiastej). Trenował futbolistów w wielu klubach z Warszawy, najdłużej w Legii (1975–1979 i 1987–1989). Pracował też m.in. na Islandii, w Grecji i w Chinach. Przez wiele lat związany z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie i Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Jako trener–selekcjoner prowadził juniorską i młodzieżową reprezentację Polski, a w latach 1989–1993 reprezentację seniorską (w 1974 zastępował też na tym stanowisku Kazimierza Górskiego w trzech spotkaniach).

Po zakończeniu kariery trenerskiej został ekspertem i komentatorem spotkań piłkarskich w wielu stacjach telewizyjnych. Zajmował się też działalnością społeczną i – jako działacz – klubową i związkową. (źródło wikipedia.org)

Jak zapisać się na obóz i na czym polega?

Nic prostszego! Wystarczy posiadać konto na eWinner i kliknąć w przycisk, który znajduje się na głównej stronie akcji. Podczas 4-tygodniowych aktywności Gracze będą szlifować swoje umiejętności typerskie i wykonywać zadania, które przygotował dla nich trener Andrzej Strejlau. Załóż konto w eWinner i przy rejestracji podaj kod „LEGWIN”. Otrzymasz dzięki temu lepszą ofertę.

Co muszę zrobić, aby otrzymać bonus od depozytu 50% do 500 PLN (za zapis na Obóz Przygotowawczy)?

Wystarczy, że Gracz zapisze się na Obóz Przygotowawczy. To jedyny wymóg!

Jakie jeszcze czekają na mnie bonusy?

Na Graczy z ujemnym bilansem czeka cotygodniowy Cashback 50% do 1000 PLN. Dodatkowo, Gracze będą mogli skorzystać również z akcji #PostawNaME w trakcie ME 2021.

Kiedy mogę odebrać bonus od depozytu (50% do 500 PLN)?

Gracz może odebrać bonus do 2 dni przed rozpoczęciem Euro 2021 (09.06-11.06)

Dlaczego nie dostałem cashbacku/Kiedy są dodawane cashbacki?

Cashback 50% do 1000 PLN jest przyznawany co tydzień dla Graczy z ujemnym bilansem. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt poprzez Czat na żywo dostępny na naszej stronie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Powołanie od Andrzeja Strejlaua do Obozu Przygotowawczego przed Euro w Ewinner
Next post #FortunaZaGole na rzecz Zuzi Kaproń!