Miedź Legnica wznowiła treningi

Read Time:1 Minute, 22 Second

Piłkarze Miedzi powrócili do zajęć. Trener Wojciech Łobodziński na pierwszym treningu miał do dyspozycji 21 graczy. Wśród nich byli Szymon Stróżyński, Hamza Bahaid i Bruno Garcia Marcate, którzy rundę wiosenną przepracowali w drugim zespole. 

Rozpoczęliśmy od odprawy. Omówiliśmy pierwsze zagadnienia taktyczne, ale przede wszystkim poświęciliśmy czas na zagadnienia organizacyjne. Następnie wyszliśmy na boisko, wszystkie ćwiczenia wykonując z piłką. Zrobiliśmy przegląd kadr, wprowadzając nowych zawodników. Ustaliliśmy też plan na najbliższe dwa tygodnie, bo to jest najważniejsze, by zawodnicy wiedzieli jak i nad czym będziemy pracować. Przygotowujemy się też do badań wydolnościowych, które czekają nas w czwartek. Nie zwiększamy od razu obciążeń treningowych, by badania były wiarygodne. Dlatego przez pierwsze dwa dni robimy bardzo spokojne wprowadzenie do zajęć. Po badaniach ruszymy pełną parą – mówi trener Wojciech Łobodziński. 

W zajęciach uczestniczyło 21 graczy, w tym dwóch bramkarzy. Przygotowania z pierwszym zespołem rozpoczęli pozyskani w przerwie letniej 18-letni Filip Balcewicz oraz 22-letni Jurich Carolina, a także 18-letni Szymon Stróżyński, 21-letni Hamza Bahaid i 24-letni Bruno Garcia Marcate, którzy wiosną występowali w trzecioligowej Miedzi II Legnica. W czwartek 1 lipca od godz. 9:30 legniczanie przechodzić będą badania wydolnościowe pod okiem dr Bartosza Ochmanna z Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Pierwszy sparing Miedź rozegra 7 lipca z KGHM Zagłębiem Lubin. Fortuna 1 Liga rozgrywki wznowi w weekend 31 lipca/1 sierpnia.

 
Plan przygotowań Miedzi:

  • 29.06 – start przygotowań;
  • 1.07 – badania wydolnościowe;
  • 7.07 – sparing z KGHM Zagłębiem Lubin;
  • 10.07 – sparing z KKS 1925 Kalisz;
  • 13-17.07 – zgrupowanie w Szamotułach;
  • 17.07 – sparing z Lechem Poznań;
  • 23.07 – sparing z Odrą Opole.

Fot. B. Hamanowicz/miedzlegnica.eu

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post AL-KO sponsorem biznes Warty Poznań. Logo firmy na koszulkach piłkarzy
Next post Dawid Kudła bramkarzem GKS-u Katowice
0
Would love your thoughts, please comment.x