Michał Kielan nowym Prezesem Zarządu Zagłębia Lubin S.A.

Read Time:49 Second

Rada Nadzorcza Zagłębia Lubin S.A. informuje, że z dniem 1 października 2021 r., na stanowisko Prezesa Zarządu Zagłębie Lubin S.A. nowej VI kadencji został powołany Pan Michał Kielan, który zastąpił dotychczasowego Prezesa Zarządu Zagłębie Lubin S.A. V kadencji Pana Artura Jankowskiego.

Michał Kielan jest rodowitym lubinianinem. Z Lubinem jest związany zawodowo od wielu lat. Kwalifikacje menedżerskie uzyskał w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu na kierunku Master of Business Administration. Jest również absolwentem studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku zarządzanie placówkami służby zdrowia. Ukończył także kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych i zarządów spółek prawa handlowego, dzięki czemu zdobytą wiedzę w zakresie zarządzania w biznesie wykorzystywał na stanowisku Wiceprezesa Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.

Na zdjęcu nowy Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A Michał Kielan

Posiada duże, ponad jedenastoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania, które zdobył jako koordynator Zakładu Rehabilitacji Leczniczej i Zawodowej w Miedziowym Centrum Zdrowia. W ostatnich latach pełnił obowiązki Radnego Powiatu Lubińskiego, a także Pełnomocnika Wojewody Dolnośląskiego.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post ŁKS i forBET Zakłady Bukmacherskie przedłużyli współpracę
Next post Dział naukowy poszuka nowych rozwiązań. Do Lecha dołączają Duńczyk i Walijczyk
0
Would love your thoughts, please comment.x