Miasto Gdynia Partnerem Strategicznym Arki

Read Time:1 Minute, 33 Second

Po trudnym, pandemicznym roku 2020 i wielu zmianach, jakie nastąpiły w naszym Klubie, także w sezonie 2021/22 Miasto Gdynia pełni rolę Partnera Strategicznego Arki.

Arka kontynuuje odnowę organizacyjną oraz sportową, co potwierdzają awans do finału Pucharu Polski oraz zaciekła walka o powrót do Ekstraklasy. Zabrakło niewiele. Nie załamujemy się i wierzymy, że w tym sezonie uda się zrobić o krok więcej. Nie będzie to łatwa droga, ale determinacja, zaangażowanie i wsparcie kibiców powinny pomóc w realizacji celu. Miasto wspiera Arkę w tym dążeniu, ponieważ wiemy, że sukces Arki to także sukces Gdyni i jej mieszkańców – mówi Wojciech Szczurek, prezydent Gdyni.

Właściciel większościowy Arki Gdynia SA Michał Kołakowski po podpisaniu umowy powiedział:

– Miasto jako strategiczny partner Arki, to dla nas także wyzwanie i wielka motywacja do jeszcze cięższej pracy. Chcemy, aby Gdynia była dumna z naszych osiągnięć i realizacji strategii, którą określiliśmy inwestując w Arkę. Pomoc Miasta jest nieoceniona i mamy nadzieję, że obok zmian organizacyjnych, jakie już dają widoczne efekty, będziemy mogli odwdzięczyć się również sukcesem sportowym. Zeszłoroczny finał Pucharu Polski oraz walka do ostatniej kolejki o awans udowadniają, że idziemy we właściwą stronę.

Arka to Gdynia, a Gdynia to Arka. Sport jest jednym z kluczowych czynników, które współtworzą wizerunek Gdyni jako miasta nowoczesnego i przyjaznego swoim mieszkańcom. Sportowe wizytówki Miasta to: bogaty kalendarz imprez (jak choćby zakończony w minioną niedzielę IRONMAN Gdynia), różnorodna oferta zajęć dla mieszkańców i nowoczesna infrastruktura.

Arka rozgrywa mecze na jednym z najlepszych obiektów piłkarskich w Polsce. Stadion Miejski jest bezpieczny i przyjazny kibicom – posiada udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami. Władze Gdyni – z prezydentem Wojciechem Szczurkiem na czele – oraz Gdyńskie Centrum Sportu, nieustannie dokładają starań, by kompleks gdyńskiego Forum Sportu gwarantował naszej drużynie komfortowe warunki treningów.

Kolejne sondaże udowadniają, że gdynianie należą do najszczęśliwszych ludzi w kraju. To dzięki fantastycznym warunkom do życia i znakomitym perspektywom rozwoju.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Lewandowski i Milik ogłosili kadrę reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Amp Futbol
Next post Browar Mentzen sponsorem Odry Wodzisław
0
Would love your thoughts, please comment.x