Mateusz Borek komentuje wirtualną piłkę nożną w Etoto

Read Time:1 Minute, 16 Second

Sporty wirtualne są bardzo popularną formą rozrywki na rynku legalnie działających bukmacherów w Polsce. Przemawia za tym ich dostępność, prostota oraz wyjątkowa szybkość rozgrywanych spotkań. W zakładach bukmacherskich Etoto masz możliwość oglądania wirtualnej ligi polskiej, włoskiej, hiszpańskiej i angielskiej z komentarzem Mateusza Borka.

Wirtualne ligi piłkarskie dostępne są w Etoto bez przerwy: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mecze trwają tylko kilka minut, jednak za każdym razem emocje sięgają zenitu. W zmaganiach nie biorą udziału prawdziwe drużyny, ale realizm jest zachowany: wyniki każdego ze sportów oparte są o dane z tysięcy spotkań. Wirtualne zdarzenia znajdziesz na stronie głównej Etoto w górnej belce.

Spotkania piłkarskie z komentarzem Mateusza Borka oznaczoną są ikoną słuchawek.

Minimalna kwota wpłaty i wypłaty wynosi 1 zł. W celu wypłaty środków kliknij „Twoje konto” następnie „Twój profil” oraz wybierz „Wypłata”. Pamiętaj, że wypłacić możesz tylko środki znajdujące się w pozycji „Saldo” natomiast „Saldo całkowite” obejmuje środki rzeczywiste oraz środki na koncie bonusowym, które należy obrócić zgodnie z wymaganym regulaminem bonusu.

Zakaz wstępu na stronę internetową i uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18. roku życia. Hazard może prowadzić do uzależnienia i nieść ze sobą konsekwencje jak każde inne uzależnienie.

Etoto działa na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet udzielonego przez Ministra Finansów w drodze decyzji z dnia 28 listopada 2014 roku o numerze AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17 (przedłużonego decyzją z dnia 29 września 2020 roku o numerze PS4.6831.2.2020). Pamiętaj, że udział w nielegalnych grach hazardowych jest przestępstwem.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Liga Mistrzów: Kurs 20.00 na Bayern i Barcelone w Superbet
Next post Dobra drużyna PZU kibicuje Mistrzostwom Europy Amp Futbol Kraków 2021
0
Would love your thoughts, please comment.x