Masa atrakcji na prezentacji Zagłębia Lubin

Read Time:2 Minute, 7 Second

Już w najbliższy piątek, 23 lipca o g. 17:00 rozpocznie się prezentacja I zespołu KGHM Zagłębia przed startem sezonu 2021/2022. Impreza odbędzie się na terenie Stadionu Zagłębia, konkretnie na parkingu VIP pod sektorem G. Jakie atrakcje Klub przygotował specjalnie dla swoich kibiców? Więcej informacji w rozwinięciu artykułu.

Rozpoczniemy biegiem na 75-lecie Zagłębia!

O godzinie 17:45 w szranki z dystansem 300 metrów staną najmłodsi kibice Miedziowych. Dla wszystkich uczestników biegu dziecięcego przygotowaliśmy koszulkę Zagłębia od firmy Staropolanka oraz pamiątkowe medale.

Punktualnie o 18:00 wystartuje natomiast bieg dorosłych na dystansach 6 km i 7,5 km. Jeśli obawiacie się, że nie wystarczy Wam sił, uspokajamy. Udział może być symboliczny i skończyć się po jednym okrążeniu, słowem, niech każdy da z siebie wszystko! Podobnie jak w przypadku młodych biegaczy każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal, a każdego zawodnika utożsamiającego się z Zagłębiem Lubin zachęcamy do założenia klubowej koszulki na czas biegu.

Zapisy na bieg trwają do czwartku, 22 lipca w Fanshopie Zagłębia w Galerii Cuprum Arena. Ilość pakietów startowych jest ograniczona!

Co po biegu? Konkursy, konkursy i jeszcze raz konkursy!

Bo kto nie lubi wygrywać? W piątek sprawdzimy waszą wiedzę o Zagłębiu, a do zgarnięcia będą naprawdę atrakcyjne gadżety m.in. piłki, torby, plecaki i czapki od firmy NIKE, piłki i artykuły szkolne od PKO Bank Polski – oficjalnego sponsora PKO BP Ekstraklasy, ciekawe gadżety od Kolei Dolnośląskich czy samochód VOLVO na weekend z pełnym bakiem paliwa! Jest więc o co walczyć, do czego wszystkich kibiców Miedziowych gorąco zachęcamy.

Nie będzie czasu na nudę!

Oprócz biegu i konkursów na miejscu czekać będą na Was rozmaite atrakcje, niekoniecznie związane z piłką nożną takie jak:

– TIR KGHM – mobilna wystawa właściciela, dzięki której będziecie mieli okazję poznać historię polskiej miedzi w Polsce oraz poczuć się jak w kopalni!
– zabytkowe samochody i motory
– sportowe Fordy Mustangi

– klubowy autokar w Miedziowych barwach
– pokazy sprzętu medycznego Jednostki Ratownictwa Górniczo-Hutniczego z Sobina

– Food Trucki oraz strefa z jedzeniem  
– strefa HELIOS – czekać tam na Was będzie popcorn prosto z kinowej sali oraz niespodzianki i gadżety

Jednocześnie zachęcamy do zakupu karnetów na rundę jesienną 2021. Sprzedaż będzie odbywać się podczas trwania imprezy w stadionowej kasie nr 4.

Kulminacyjny punkt programu – prezentacja I zespołu!

O godzinie 19:46 rozpocznie się główna część imprezy – prezentacja I zespołu KGHM Zagłębia Lubin, podczas której zostaną zaprezentowane nowe stroje meczowe na sezon 2021/2022. Ponadto będziecie mieli okazję bliżej poznać nowych zawodników Miedziowych, oraz trenera Dariusza Żurawia. Całość uświetni premiera utworu lubińskiego rapera Żebro, który specjalnie z okazji 75-lecia klubu stworzył hymn Zagłębia.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Aleksandra Noras menedżerką sekcji piłki nożnej kobiet GKS-u Katowice
Next post Robert Mioduszewski trenerem bramkarzy Zagłębia Lubin
0
Would love your thoughts, please comment.x