Marcin Ćwikła nowym prezesem zarządu GKS Jastrzębie

Read Time:46 Second

Rada Nadzorcza Klubu Sportowego „GKS 1962 Jastrzębie” S.A. powołała na stanowisko Prezesa Zarządu Spółki Pana Marcina Ćwikłę.

Marcin Ćwikła urodził się 16 czerwca 1979 roku w Katowicach. Jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku zarządzanie i marketing oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku zarządzanie o specjalności menedżerskiej. Ukończył także podyplomowe studia menedżmentu w sporcie na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

W sierpnia 2012 roku do września 2019 roku związany był z GKS-em Katowice, gdzie pod koniec, od listopada 2017 roku do września 2019 roku, pełnił funkcję dyrektora zarządzającego.

Od stycznia 2019 roku do lutego 2021 roku pełnił także funkcję Prezesa Zarządu Fundacji „Sportowe Katowice”, sprawując kontrolę kierowniczą nad całokształtem działalności wielosekcyjnej akademii (piłka nożna męska i żeńska, hokej, siatkówka, tenis).

Marcin Ćwikła zastąpi na stanowisku Prezesa Zarządu Klubu Sportowego „GKS 1962 Jastrzębie” S.A. Pana Adriana Brachaczek, który pełnił obowiązki Prezesa Zarządu od 24 czerwca 2021 roku.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Budżet Ekstraklasy na sezon 2021/22 przyjęty
Next post Trener Michniewicz i Mahir Emreli przed meczem Legia – Bodo
0
Would love your thoughts, please comment.x