Marcelo – Ambasador Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnii Kraków odwiedził klub

Read Time:1 Minute, 5 Second

W poniedziałek 21 czerwca siedzibę Garbarni Kraków odwiedził Ambasador Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia – Marcelo Antônio Guedes Filho. Brazylijczyk spotkał się z Zarządem Klubu, pracownikami, a także młodzieżą trenującą w Klubie. 

24 lutego Marcelo został Ambasadorem Jubileuszu 100-lecia RKS Garbarnia. Wcześniej Klub był w stałym kontakcie z zawodnikiem występującym aktualnie w Olympique Lyon. Przez ostatnie miesiące władze Garbarni odbyły wiele rozmów z Ambasadorem 100-lecia, podczas których dyskutowano na tematy sportowo-organizacyjne, a także te związane z akademią piłkarską. 

Rozmawialiśmy także o historii klubu i naszych planach na przyszłość. Niestety przez sytuację spowodowaną pandemią, Marcelo nie mógł pojawić się w Polsce, choć bardzo chciał zjawić się osobiście na Garbarni. Liczymy, że wkrótce sytuacja ulegnie zmianie i zobaczymy go w Krakowie” – powiedział wówczas Prezes Zarządu RKS Garbarnia, Grzegorz Bartosz. 

źródło: RKS Garbarnia.

Poniedziałek 21 czerwca był dniem, w którym Brazylijczyk pojawił się przy ul. Rydlówka 23 i mógł na własne oczy zobaczyć bazę treningową oraz siedzibę Klubu, a także poznać pracowników. Władze Klubu odbyły kilkugodzinne spotkanie, na którym wymieniono się wzajemnymi uwagami oraz spostrzeżeniami. 

Ponadto 34-latek spotkał się z młodymi zawodnikami trenującymi w Garbarni. Nie brakowało pytań do doświadczonego obrońcy od młodych adeptów futbolu. Na sam koniec każda grupa wykonała pamiątkowe fotografie, a wszystkim chłopcom poniedziałkowy gość wręczył swoje zdjęcie z autografem.

źródło: RKS Garbarnia.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Josue Pesqueira podpisał kontrakt z Legią Warszawa
Next post Wyższe kursy w Totolotku na ostatnie grupowe spotkania ME2020
0
Would love your thoughts, please comment.x