Maciej Bartoszek kończy pracę w Wiśle Płock

Read Time:59 Second

Maciej Bartoszek przestał pełnić obowiązki pierwszego trenera Wisły Płock. Nazwisko nowego szkoleniowca zostanie podane w ciągu kilku najbliższych dni, a do tego czasu drużynę tymczasowo poprowadzi trener Łukasz Nadolski.

Trener Maciej Bartoszek objął Wisłę Płock 13 kwietnia 2021 roku, kiedy zastąpił Radosława Sobolewskiego. Pierwotnie powierzono mu misję utrzymania klubu w PKO Bank Polski Ekstraklasie i dokończenie sezonu 2021/2022. Pod jego wodzą Nafciarze rozegrali sześć spotkań, w których zdobyli osiem punktów. Po zakończeniu rozgrywek zapadła decyzja, aby podpisać ze szkoleniowcem nową umowę. Miała ona obowiązywać do 30 czerwca 2022 roku.

Po przerwie zimowej Nafciarze rozegrali cztery kolejki, w których udało się zdobyć zaledwie jeden punkt. Po serii trzech porażek z rzędu klub zdecydował się na zakończenie współpracy. Trener Bartoszek łącznie poprowadził naszą drużynę w dokładnie trzydziestu oficjalnych spotkaniach. Padło w nich jedenaście zwycięstw, pięć remisów oraz czternaście porażek. Mimo ostatnich niepowodzeń nie można zapomnieć o tym, że to właśnie pod jego wodzą płocczanie zanotowali historyczną rundę jesienną, w której nie odnieśli ani jednej ligowej porażki na własnym terenie.

W najbliższym czasie zespół poprowadzi jeden z dotychczasowych asystentów trenera Bartoszka, czyli Łukasz Nadolski. Nazwisko nowego szkoleniowca Wisły Płock poznamy w ciągu kilku najbliższych dni.

Happy
Happy
100 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post ALBA Sponsorem Strategicznym Ruchu Chorzów
Next post Betcris Oficjalnym Bukmacherem Mistrza Polski – Łomża Vive Kielce
0
Would love your thoughts, please comment.x