Kappa Partnerem Technicznym Chrobrego Głogów

Read Time:1 Minute, 54 Second

Kappa – znana na świecie włoska marka odzieży sportowej – została oficjalnym Partnerem Technicznym Chrobrego Głogów. Umowę o współpracy podpisano na dwa lata, piłkarze Chrobrego wybiegną na boiska Fortuna 1 Ligi w strojach Kappy już od pierwszego meczu sezonu 2021/2022.

Kappa złożyła zwycięską ofertę w przetargu ogłoszonym przez Spółkę w kwietniu br.

Jest nam niezmiernie miło, że tak znana marka przystąpiła do przetargu z konkurencyjną ofertą. Ocenie podlegały nie tylko kryteria cenowe, ale równie wysoko punktowaliśmy jakość oferowanego asortymentu. Jak się okazało, ta jakość zadecydowała. Mam nadzieję, że nawiązana współpraca z nowym Partnerem Technicznym będzie kolejnym pozytywnym impulsem na drodze zmian, jakie spokojnie przeprowadzamy w Chrobrym w ostatnich latach. Jestem przekonany, że stroje i sprzęt, w jakich będą występować i trenować nasi zawodnicy – od pierwszego zespołu po najmłodszych członków Akademii – będą funkcjonalne i będą po prostu podobać się – mówi prezes Chrobrego Jarosław Trawiński.

Jeszcze przed rozpoczęciem nowego sezonu do pomarańczowo-czarnego sklepu trafią zarówno koszulki meczowe pierwszego zespołu w ofercie dla kibiców, jak i letnia odzież treningowa dla młodzieży. Z upływem czasu oferta będzie poszerzana o kolejne pozycje, w tym ubiór jesienno-zimowy.

Nasza strategia funkcjonowania na rynku polskim, zakłada bezpośrednią współpracę z klubami piłkarskim na trzech najwyższych szczeblach rozgrywkowych. Dobór tych klubów nie jest przypadkowy. Stawiamy na uznane marki z wypracowaną pozycją rynkową – na kluby profesjonalne. Dla mnie Chrobry Głogów jest właśnie taką marką. Nie ukrywam, że już od dłuższego czasu pytaliśmy o możliwość nawiązania współpracy. Tym bardziej cieszy fakt, że udało się ją sfinalizować. Otwieramy przed klubem pełnie naszych możliwości jako producenta odzieży. Jestem przekonany, że razem stworzymy interesujący projekt – powiedział Michał Wójcik, dyrektor zarządzający Kappa Sport Poland.

Wymiana sprzętu sportowego to zawsze długotrwały proces, a my jego realizację zaplanowaliśmy w czasie. W pierwszej kolejności obejmie ona pierwszy zespół. W następnej drużyny Akademii Piłki Nożnej występujące w rozgrywkach ligowych. Stroje treningowe marki Kappa dla członków Akademii pojawią się w naszej ofercie sklepowej. W najbliższym czasie rodzice naszych zawodników otrzymają ich ofertę poprzez narzędzia komunikacji zdalnej, natomiast realizacja zakupów odbywać się będzie w klubowym sklepie stacjonarnie i internetowo. Byłoby optymalnie, aby najmłodsi trenowali w jednolitych strojach – zgodnie z wymogami certyfikacji akademii piłkarskich PZPN – nie później niż w styczniu 2022 – dodaje dyrektor Klubu Chrobry Głogów Zbigniew Prejs.

Chrobry Głogów S.A. dziękuje za wieloletnią owocną współpracę dotychczasowemu Partnerowi Technicznemu – marce Zina.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Podwyższone kursy w Totolotku na poniedziałkowe i wtorkowe spotkania ME2020
Next post 21.06.2016 Gol Błaszczykowskiego w meczu z Ukrainą na EURO 2016.
0
Would love your thoughts, please comment.x