Juliusz Letniowski piłkarzem września Fortuna 1 Ligi

Read Time:59 Second

Pierwsza w historii Fortuna 1 Ligi nagroda piłkarza miesiąca trafi do Juliusza Letniowskiego, piłkarza Widzewa Łódź. Laureat nagrody wskaże cel charytatywny, na który sponsor tytularny rozgrywek firma Fortuna przekaże 10 000 zł.

Widzew Łódź we wrześniu na 12 możliwych punktów zdobył 8. W tym czasie podopieczni Janusza Niedźwiedzia strzelili 8 bramek i część z nich była zasługą Juliusza Letniowskiego, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a także zaliczył jedną asystę. 23-letni pomocnik był wiodącą postacią w drużynie Widzewa. 

W głosowaniu udział wziął panel ekspertów, w skład którego wchodzą przedstawiciele wszystkich 18 klubów Fortuna 1 Ligi, partnera telewizyjnego rozgrywek Telewizji Polsat, sponsora tytularnego firmy Fortuna oraz Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Istotny był również głos kibiców, bowiem zwycięzca głosowania internautów otrzymał 4 punkty, zaś wskazanie każdej z organizacji w panelu ekspertów warte było 1 punkt. 

Juliusz Letniowski zdobył 12 punktów (w tym 4 punkty jako zwycięzca głosowania kibiców). Na drugim miejscu uplasował się Jakub Łukowski z Korony Kielce (5 punktów), na trzecim miejscu Konrad Jałocha (4 punkty), na czwartym miejscu Olaf Kobacki (3 punkty), a na piątym miejscu Giorgi Merebashvili (1 punkty). 

PIŁKARZ MIESIĄCA 2021/2022

  • Wrzesień 2021 – Juliusz Letniowski (Widzew Łódź)
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Arka w sieci. Setki tysięcy żółto-niebieskiego zasięgu
Next post Super Przewaga – Superbet rozlicza zakłady przed końcem meczu
0
Would love your thoughts, please comment.x