JSW pozostaje partnerem strategicznym GKS-u Jastrzębie

Read Time:1 Minute, 11 Second

Władze Jastrzębskiej Spółki Węglowej spotkały się z przedstawicielami trzech największych klubów sportowych wspieranych przez JSW.

Tomasz Cudny, prezes zarządu JSW oraz Artur Wojtków, zastępca prezesa JSW ds. pracy i polityki społecznej spotkali się z prezesami klubów sportowych: Marcinem Ćwikłą, prezesem GKS Jastrzębie, Kazimierzem Szynalem, prezesem JKH GKS Jastrzębie oraz Adamem Gorolem, prezesem KS Jastrzębski Węgiel. Podczas spotkania podpisano kolejne umowy sponsorskie oraz omówiono zasady współpracy w obszarze sponsoringu w 2022 roku.

– Działalność sponsoringowa jest dla nas fundamentem, na którym opieramy wizerunek Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Dzięki współpracy z zawodowymi klubami sportowymi, bez wątpienia, rozpoznawalność marki jest coraz większa, i to nie tylko w kraju, ale również w Europie. Sport w działalności sponsoringowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej odgrywa bardzo ważną rolę również dla naszych pracowników i mieszkańców regionu. Jesteśmy największym pracodawcą w regionie, nasi pracownicy są kibicami. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie i chcemy promować sport oraz zdrowy i aktywny styl życia wśród naszych pracowników – powiedział Tomasz Cudny, prezes JSW podczas spotkania.

– Bardzo się cieszę z kontynuacji tej współpracy. Ekspozycja na koszulkach meczowych tak uznanej marki, jaką jest Jastrzębska Spółka Węglowa, jest dla nas dużą nobilitacją. Pragnę podziękować zarządowi JSW S.A. z Prezesem Tomaszem Cudnym i Arturem Wojtkowem na czele za decyzję, ale również wsparcie w wielu innych obszarach, w których możemy realizować wspólne projekty skierowane do lokalnej społeczności. Współpraca z tak świadomie działającą organizacją to wielka przyjemność – mówi Marcin Ćwikła, prezes zarządu GKS Jastrzębie.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Filip Bednarek przedłużył kontrakt z Lechem Poznań
Next post Christian Clemens piłkarzem Lechii Gdańsk
0
Would love your thoughts, please comment.x