Hiszpania-Polska w Narodowej Strefie Kibica na stadionie PGE Narodowy

Read Time:1 Minute, 36 Second

Na PGE Narodowym w Strefie Kibica zobaczymy transmisję spotkania Hiszpania – Polska na mistrzostwach Europy czterech telebimach. Każdy z telebimów ma wymiary 16m x 9 m, co daje powierzchnię 144 metrów kwadratowych. Oprócz transmisji spotkania Hiszpania – Polska będzie można posłuchać występów na żywo takich zespołów jak Storo & Piotr Kupicha, Power of Trinity, Nowator czy D-Bomb. Na promenadzie zewnętrznej areny odbywać się będzie również festiwal foodtrucków Żarcie Na Kółkach. Na kibiców czekać też będzie kilkanaście tysięcy biało-czerwonych flag.

19 czerwca w Narodowej Strefy Kibica prognozowana jest temperatura nawet do 32​°C. Ze względu na prognozowane wysokie temperatury, każdy uczestnik Narodowej Strefy Kibica będzie mógł wnieść na stadion plastikowe butelki z wodą do 0,5 l oraz składane parasolki. Na terenie wydarzenia będą także dostępne punkty gastronomiczne, gdzie goście będą mogli kupić orzeźwiające napoje.

“Hej Polska Gola!” to piosenka, która ma za zadanie motywować reprezentację Polski do zwycięstw, a nas – wszystkich kibiców, do śpiewu i zabawy w czasie Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Utwór usłyszycie w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym 19 czerwca 2021 roku.

Najpopularniejsi polscy producenci i animatorzy widowisk sportowych na świecie – Crowd Supporters i jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów muzyki elektronicznej na świecie – Skytech, połączyli moce, dołożyli SuperMoc, czyli siedmioletniego Anatola i w ten sposób mamy “Hej Polska Gola!” — tłumaczą producenci utworu.

– Narodowa Strefa Kibica to wielkie święto sportu, kultury, ale też pewien symbol powrotu do wspólnego życia w przestrzeni publicznej. Arena znowu tętni życiem. Niedawno otworzyliśmy bramy stadionu udostępniając nasze tereny miłośnikom sportów miejskich, a już za nieco ponad tydzień będziemy gościć tysiące osób w Narodowej Strefie Kibica. Dzięki organizacji ubiegłorocznych wydarzeń całostadionowych wiemy, jak zrobić to w sposób bezpieczny i jednocześnie atrakcyjny. Jest mi niezmiernie miło, że możemy Państwu ponownie udostępnić stadion i wspólnie kibicować drużynie narodowej podczas transmisji meczu – mówi Włodzimierz Dola, Prezes Zarządu operatora PGE Narodowego.

Narodowa Strefa Kibica odbędzie się z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa przy maksymalnie 50 proc. obecności publiczności.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Jurich Carolina piłkarzem Miedzi Legnica
Next post Wiktor Pleśnierowicz przechodzi z Miedzi Legnica do Warty Poznań