GKS Jastrzębie, czyli 60 lat tradycji

Read Time:51 Second

Jastrzębski GKS wspólnie ze Stowarzyszeniem „Jastrzębski Sport” rozpoczyna obchody 60-lecia GKS-u Jastrzębie! Bo to właśnie dziś, 15 czerwca 2021 roku, mija dokładnie 60 lat od momentu powstania naszego klubu!

Zastanawiacie się zapewne, jak to możliwe, że 60-te urodziny świętują w 2021 roku, skoro od wielu lat utarło się przekonanie, że GKS Jastrzębie powstał w roku 1962, który stał się symbolem tgeo klubu? Historia GKS-u Jastrzębie jest zawiła i kryje w sobie wiele zagadek, o czym mówi w poniższym filmie historyk, Marcin Boratyn.

A zatem 15 czerwca 2021 roku rozpoczyna się świętowanie 60. urodzin GKS-u Jastrzębie, które potrwają przez cały sezon 2021/2022, będącym jednocześnie po raz pierwszy w historii jastrzębskiego klubu czwartym z rzędu na zapleczu ekstraklasy!

Podczas obchodów 60-lecia GKS-u Jastrzębie na kibiców czekają niespodzianki i nowości. Obchody 60-lecia GKS-u Jastrzębie swoim patronatem objęła Pani Prezydent Jastrzębia-Zdroju, Anna Hetman, za co serdecznie dziękujemy.

Mateusza Szczepara Za reżyserię oraz montaż filmu dotyczącego rozpoczynających się obchodów odpowiada Mateusz Szczepara.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Otwarcie Alei Warciarzy na urodziny Warty Poznań
Next post BETFAN: 5 zł freebetu za każdą „okazję” Szpakowskiego w meczu Francja – Niemcy