forBET sponsorem Mazowieckiego Pucharu Polski

Read Time:1 Minute, 38 Second

Firma forBET Zakłady Bukmacherskie wzmacnia swoją obecność na piłkarskiej mapie Mazowsza! Bukmacher został Sponsorem Tytularnym rozgrywek Mazowieckiego Pucharu Polski, które od tego sezonu noszą oficjalną nazwę forBET Mazowiecki Puchar Polski. To zacieśnienie współpracy z MZPN, bo wcześniej firma została sponsorem tytularnym rozgrywek forBET IV Ligi.

Cieszę się, że tak silny partner pomoże nam zbudować rangę Pucharu. To kolejny krok w stronę rozwoju MZPN. Chcemy, by mecze miały profesjonalną oprawę, by cieszyły się zainteresowaniem kibiców. Wyrazem tego jest chociażby dzisiejsza transmisja z losowania 1/8 finału, ale plany mamy o wiele bardziej ambitne – mówi prezes Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej Sławomir Pietrzyk.

W grze o forBET Mazowiecki Puchar Polski zostało 16 drużyn, m.in. Legia II Warszawa, Polonia Warszawa, Wisła II Płock, Broń Radom czy Ząbkovia Ząbki. Stawką jest Puchar regionalny, a także awans na szczebel centralny i szansa na grę na Stadionie Narodowym o Puchar Polski!

Niedawno jako sponsor byliśmy obecni na finale Okręgowego Pucharu Polski, w którym Ząbkovia pokonała KTS Weszło. Oprawa meczu i zainteresowanie kibiców zrobiły na nas wrażenie. Dlatego, gdy pojawiła się propozycja, by zaangażować się w Puchar na poziomie wojewódzkim, nie zastanawialiśmy się długo. Dotychczasowa współpraca z MZPN pokazuje, że te działania mają sens i warto w nie inwestować – deklaruje prezes forBET Paweł Majewski.

Jak sponsor tytularny, forBET wystawi oprawę wizualną na wszystkich meczach Mazowieckiego Pucharu Polski, logo sponsora będzie obecne w materiałach przedmeczowych i relacjach. Nie zabraknie również dedykowanej oferty zakładów i promocji.

ForBET od lat wyróżnia się na rynku zakładów bukmacherskich szeroką ofertą na niższe ligi piłkarskie. Analitycy przykładają szczególną uwagę do meczów na Mazowszu i w okręgu warmińsko-mazurskim, bo firma jest także sponsorem rozgrywek WMZPN.

Zakłady na niższe ligi to ciekawy rynek, my potrafimy się w nim poruszać i traktujemy to, jako nasz atut. Mam nadzieję, że wszyscy na tym skorzystamy, także kluby, które są podstawą piramidy – dodaje Majewski.

Najciekawsze wydarzenia sportowe, w tym mecze forBET Mazowieckiego Pucharu Polski i forBET IV Ligi, możesz obstawiać na stronie www.iforbet.pl.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post POLowanie w Betclic – wygrywaj 1000 PKN co 24h
Next post Duńczyk Patrick Olsen piłkarzem Śląska Wrocław
0
Would love your thoughts, please comment.x