Finał LM: Manchester City czy Chelsea? Wyższe kursy w Totolotku

Read Time:54 Second

Sezon 1992/1993 to pierwsze rozgrywki Ligi Mistrzów w nowej formule. W 1999/2000 pierwszy raz w finale spotkali się przedstawiciele tego samego kraju, wówczas Real ograł Valencię 3:0.

Od tego czasu takich wewnętrznych finałów oglądaliśmy siedem, tegoroczny będzie ósmym tego typu spotkaniem w tej fazie zmagań. W sobotę będziemy świadkami pojedynku dwóch klubów z ojczyzny futbolu. Kto w tym roku wzniesie najcenniejsze klubowe trofeum? Manchester City będący na fali po zdobyciu mistrzostwa Premier League czy Chelsea, które ma na celu powetowanie sobie porażki w finale Pucharu Anglii?

W związku z tym wydarzeniem Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

Totolotek SA to najdłużej działający w Polsce legalny operator zakładów wzajemnych, z przeszło 25-letnią tradycją.
W 2013 r. Totolotek SA otrzymał licencję na przyjmowanie zakładów bukmacherskich i totalizatorów w Internecie. Od tego czasu zakłady realizowane przez Internet są najszybciej rosnącym obszarem działalności naszej firmy.

Totolotek SA urządza zakłady wzajemne bukmacherskie oraz totalizatora sportowego za pośrednictwem sieci Internet na podstawie zezwolenia Ministra Finansów z dnia 02.04.2019 r. nr. PS4.6831.8.2018.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Zapowiedź 32. kolejki Fortuna 1 Ligi 2020/21
Next post Chelsea-ManCity: Bonus Lucky Loser 45 PLN w Totolotku na finał Ligi Mistrzów