Filmy Tomasza Ćwiąkały o Paulo Sousie zablokowane na Youtube

Read Time:1 Minute, 17 Second

Dziennikarz Canal+ Sport Tomasz Ćwiąkała nagrał dwa filmy: w języku portugalskim i polskim, w którym przedstawił kulisy rozstania Sousy z reprezentacją Polski. W filmach przytaczał wypowiedzi Paolo Sosy, w których mówił, jak ważna jest dla niego praca w reprezentacji Polski.

Portugalska wersja filmu Cwiąkały stała się bardo popularna w Portugalii i Brazylii o czym świadczyła liczba wyświetleń i komentarzy.

Niestety, oba filmy nie są już dostępne na platformie Youtube.

Biuro prasowe YouTube przesłało oświadczenie dotyczące filmów Tomasza Ćwiąkały na YouTube:

YouTube nie pośredniczy w rozwiązywaniu roszczeń z tytułu naruszenia praw autorskich – to sprawa pomiędzy zainteresowanymi stronami. Jednak jest dla nas ważne, by twórcy działający na YouTube byli właściwie wynagradzani za swoją ciężką pracę. Dlatego udostępniamy narzędzia, które umożliwiają twórcom zarządzanie procedurami związanymi z prawami autorskimi i rozwiązywanie ewentualnych problemów. Mowa tu także o systemie Content ID, który pozwala zarówno na kreatywne wykorzystanie treści objętych prawami autorskimi, jak i na kwestionowanie roszczeń, które twórcy uważają za błędne.

Biuro prasowe YouTube

Na kanale Tomasza Ćwiąkały wciąż możemy oglądać, trzeci zarazem ostatni film podsumowujący aferę z Sousą.

Paulo Sousa oficjalnie objął reprezentację Polski 21 stycznia 2021 roku, gdy za pośrednictwem zdalnej konferencji Zbigniew Boniek poinformował o zwolnieniu Jerzego Brzęczka i zastąpieniu go Portugalczykiem. Paulo Sousa przestał pełnić funkcję trenera reprezentacji Polski 29 grudnia 2021 , o czym poinformował Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. – Jako Zarząd podjęliśmy jednogłośną decyzję o rozwiązaniu kontraktu z Paulo Sousą. W ramach porozumienia były selekcjoner zapłaci PZPN odszkodowanie zgodne z oczekiwaniami federacji – zakomunikował Prezes Cezary Kulesza. Sousa został trenerem brazylijskiego klubu Flamengo.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
4 3 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Paulo Sousa przywitał się z kibicami Flamengo
Next post Marcin Stromecki piłkarzem GKS Katowice
0
Would love your thoughts, please comment.x