„ESSE dla zdrowia” partnerem medycznym ŁKS

Read Time:50 Second

Od października o kompleksową opiekę zdrowotną piłkarzy pierwszoligowej drużyny i Akademii ŁKS zadba klinika „ESSE dla zdrowia”, która została nowym partnerem medycznym ŁKS.

„ESSE dla zdrowia” specjalizuje się w ortopedii, fizjoterapii, dietetyce, psychologii sportu, neurologii oraz proktologii i gwarantuje pomoc wysoko wyspecjalizowanych specjalistów – lekarzy oraz fizjoterapeutów, posiadających duże doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu urazów sportowych.

Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny i co nie mniej ważne zapewnia indywidualne podejście do pacjenta. Wszystko to w połączeniu z doświadczonym i ściśle współpracującym ze sobą zespołem fizjoterapeutów gwarantuje sportowcom obsługę medyczną na najwyższym poziomie. ŁKS związał się z nowym partnerem medycznym umową obowiązującą do czerwca 2022 roku.

W ramach współpracy z ŁKS-em klinika zapewni klubowi przede wszystkim stałą i pełną obsługę medyczną z zakresu ortopedii i fizjoterapii. W ramach współpracy klub ma zapewnionego indywidualnego opiekuna, który przez całą dobę jest do dyspozycji klubu i całościowo zajmuje się organizowaniem wizyt lekarskich, niezbędnych badań oraz sesji fizjoterapeutycznych. Opieką objęta została pierwszoligowa drużyna oraz wszystkie zespoły Akademii ŁKS.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Legia goni Wisłę, wyjątkowy turniej w Łodzi. „Niezwykle jest grać w takiej atmosferze.”
Next post Książki bliżej Ekstraklasy. Labotiga partnerem Piasta Gliwice
0
Would love your thoughts, please comment.x