Ekstraklasa przedłuża współpracę z marką AZTORIN

Read Time:1 Minute, 41 Second

Na dwa kolejne sezony rozgrywek przedłużona zostaje umowa pomiędzy Ekstraklasą a AZTORIN – oficjalną marką zegarków ligi. W sprzedaży dostępne są obecnie dwie edycje zegarka AZTORIN Ekstraklasa. Nowszą z nich można kupić w dwóch wersjach kolorystycznych.

– Marka AZTORIN, od zawsze dedykowana miłośnikom sportowego stylu życia, blisko była i jest najważniejszym wydarzeniom sportowym. Zegarki AZTORIN doskonale znane są kibicom polskiej piłki nożnej, dlatego cieszy nas, że cały czas jesteśmy obecni na stadionach jako partner piłkarskiej Ekstraklasy. Nasza współpraca jest bardzo ścisła i owocna. Stworzyliśmy do tej pory już trzy oficjalne modele wyjątkowych zegarków AZTORIN Ekstraklasa – komentuje współpracę Michał Stawecki, Dyrektor Marketingu APART, odpowiedzialny za rozwój marki AZTORIN.

AZTORIN jest oficjalnym partnerem Ekstraklasy od 2015 roku. Współpraca obejmuje przede wszystkim produkcję licencjonowanych zegarków Ekstraklasy, marka widoczna jest na stadionach oraz w transmisjach telewizyjnych. AZTORIN jest także promowany w oficjalnych kanałach online Ekstraklasy – zarówno na stronie internetowej, jak i w kanałach social media.

– Ostatnie półtora roku to prawdziwy test zarówno dla nas, jak i dla naszych sponsorów. Sprawdzeni, wieloletni partnerzy to ogromna wartość w okolicznościach, z jakimi mieliśmy do czynienia w okresie pandemii. Dzięki dobrym relacjom z marką AZTORIN, ukierunkowanym na współpracę i poszukiwanie rozwiązań prowadzących do wspólnego celu, przeszliśmy przez ten trudny okres obronną ręką. Nasza współpraca trwa dalej i jestem przekonany, że kolejne dwa lata będą dla obu stron satysfakcjonujące i ,przede wszystkim, efektywne marketingowo – powiedział Marcin Mikucki, Dyrektor Departamentu Komunikacji, Marketingu i Sprzedaży w Ekstraklasie S.A.

Kluczowym owocem współpracy jest druga edycja oficjalnego zegarka AZTORIN Ekstraklasa, dostępnego w dwóch wersjach kolorystycznych – białej oraz granatowej. To nowoczesny, utrzymany w sportowym stylu chronograf z precyzyjnym japońskim mechanizmem kwarcowym. Model wyposażony został w funkcje niezbędne podczas meczu – timer oraz wskaźnik doliczonego czasu gry. O charakterze zegarka decyduje zwielokrotnione logo Ekstraklasy, umieszczone na tarczy oraz na podtarczach, pasku i deklu. Czasomierz charakteryzuje się wysoką jakością komponentów i wykonania, czego dopełnieniem jest szafirowe szkło z powłoką antyrefleksyjną oraz wodoszczelność do 100 m. Wyjątkowy i niepowtarzalny zegarek AZTORIN Ekstraklasa można kupić na apart.pl oraz w salonach APART w całej Polsce.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Zagłębie Lubin startuje z akcją #Ekstrapomoc dla Kuby Kopanieckiego
Next post Lech Poznań: Nowe koszulki. Nowa historia.
0
Would love your thoughts, please comment.x