Egzon Kryeziu przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk

Read Time:1 Minute, 14 Second

21-letni pomocnik Lechii Gdańsk Egzon Kryeziu przedłużył kontrakt z Lechią Gdańsk. Nowa umowa Słoweńca obowiązywać będzie do czerwca 2023 roku.

Egzon Kryeziu dołączył do gdańskiej drużyny w lutym 2020r. Klub zdecydował się przedłużyć kontrakt z zawodnikiem na kolejny sezon. – Jestem bardzo zadowolony z tego, że mogę nadal trenować i grać dla Lechii Gdańsk – powiedział Egzon Kryeziu.

Kryeziu jest wychowankiem słowackiego klubu NK Trigiav. Ponadto od 2015 do 2019 roku grał w reprezentacjach młodzieżowych swojego kraju. W 2020 roku, po przyjściu do gdańskiego Klubu, Egzon codziennie pokazywał swoje zaangażowanie. W rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 rozegrał 7 spotkań w ramach Ekstraklasy.

Trener Lechii Gdańsk, Tomasz Kaczmarek, również nie kryje swojego zadowolenia:

– Dziękuję Klubowi, że postanowił przedłużyć umowę z Egzonem. Jestem przekonany, że  jest to właściwa decyzja i Egzon w następnym okresie dobrze się rozwinie. Jest to zawodnik, który w spotkaniach pokazał, że jest w stanie zagrać na naprawdę wysokim poziomie. Jestem przekonany, że w przyszłości będzie to robić regularnie. Widzę w nim duży potencjał piłkarski i dużą inteligencję boiskową, ale musi nauczyć się pokazywać swoje umiejętności systematycznie. Egzon jest bardzo dobrym chłopakiem, ma duży szacunek u swoich kolegów w szatni. Chciałbym, żeby na boisku pokazał trochę inny charakter. Jestem przekonany, że jest on w stanie grać jeszcze agresywniej i odważniej. Jeśli uda mu się zrobić ten krok, to wiem , że stanie się bardzo dobrym zawodnikiem. Obydwaj mamy świadomość, że teraz przyszedł bardzo ważny moment w jego karierze, kiedy musi regularnie pokazywać swoją jakość.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Sportowiec roku 2021 – dla kogo statuetka? Wg. bukmachera wygra Robert Lewandowski
Next post Aktor Hugh Jackman wygląda jak sobowtór Roberta Lewandowskiego.
0
Would love your thoughts, please comment.x