Darmowe 10 zł w Fortunie za zgodę na kontakt sms i email

Read Time:2 Minute, 2 Second

Chcesz być na bieżąco z informacjami o wszystkich promocjach i bonusach w legalnych zakładach bukmacherskich FORTUNA? Podczas rejestracji zaznacz zgodę na otrzymywanie od Fortuny informacji przez sms-y lub e-maile. Bukmacher Fortuna gwarantuje, że nie będzie spamować Twoich skrzynek niepotrzebnymi wiadomościami.

Wciąż nie jesteś przekonany, że warto być z Fortuną w kontakcie? Tylko w dniach 03-04.06.2022 bukmacher ten dorzuca dodatkowy bonus 10 zł wyłącznie za to, że podczas rejestracji zaznaczysz wspomniane zgody.

UWAGA: Nie ma znaczenia, czy zaznaczysz zgodę w trakcie procesu rejestracji tj. w formularzu rejestracyjnym, czy zrobisz to w późniejszym czasie poprzez zmianę w ustawieniach na iKoncie – ważne, aby zgoda była zaznaczona w czasie obowiązywania promocji.

Sprawdź szczegóły naszej oferty:

Nie masz jeszcze konta w zakładach bukmacherskich efortuna.pl? Zarejestruj się z kodem rejestracyjnym MMM600 klikając TUTAJ i odbierz darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta.

Zasady promocji “zgoda na SMS i e-mail”:

  • Warunek: Zarejestruj nowe konto w trakcie trwania promocji i zaznacz zgodę na kontakt sms lub e-mail, a otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 10 zł
  • Kanały: strona www Fortuny, strona mobilna Fortuny, aplikacja mobilna Fortuny, ppz
  • Data: 03-04.06.2022
  • Ważne: Nie ma znaczenia, czy zaznaczysz zgodę w trakcie procesu rejestracji tj. w formularzu rejestracyjnym, czy zrobisz to w późniejszym czasie poprzez zmianę w ustawieniach na iKoncie – ważne, aby zgoda była zaznaczona w czasie obowiązywania promocji.
  • Wartość bonusu: 10 zł w punktach FKP do wykorzystania na grę
  • Bonus pojawi się na koncie do 24h po zaznaczeniu zgody na komunikację
  • Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji “Bonusy – Przegląd Bonusów”. Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania
  • Bonus można zdobyć tylko raz: jeśli gracz najpierw udzieli zgody tylko na sms, a potem na email, to dostanie tylko jeden bonus. Jeśli gracz wycofa zgodę a potem znowu ją zaznaczy, nie otrzyma drugi raz tego samego bonusu.

Zakaz uczestnictwa w grze hazardowej dla osób poniżej 18 roku życia. Hazard stwarza wysokie ryzyko straty finansowej. Nadmierna gra niesie ze sobą potencjalne zagrożenie dla zdrowia.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Ivan Djurdjević trenerem Śląska Wrocław
Next post Nowa metoda płatności w Superbet – PayPal!
0
Would love your thoughts, please comment.x