Czarno-złota koszulka na 75-lecie Zagłębia Lubin #75latZL

Read Time:51 Second

Z okazji 75-lecia Zagłębia Lubin, Klub przygotował drugą, dedykowaną koszulkę meczową w czarno – złotych barwach. W nowym trykocie zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin będą występować tylko do końca jubileuszowego roku.

Okolicznościowe koszulki, w których podopieczni Dariusza Żurawia będą rozgrywać spotkania domowe w rundzie jesiennej, czyli tylko do końca roku, posiadają złote oznaczenia oraz wyjątkowy herb, nawiązujący do trwającego 75 – lecia Zagłębia Lubin. Ponadto, drugi symbol znajduje się w okolicy karku.

Czarno złote barwy są odwróceniem kolorów, którymi po raz pierwszy klub Zagłębie Lubin wchodził w ten wyjątkowy rok. Wówczas to złote komplety spotkały się z ogromnym zainteresowaniem kibiców, stając się prawdziwym hitem sprzedażowym. W 2021 roku czeka jeszcze dziewięć wyjątkowych, domowych spotkań lubinian, dlatego okolicznościowe koszulki są także doskonałą pamiątką na następne lata.

Miedziowy kolor zostaje i w tym komplecie zawodnicy KGHM Zagłębia będą rozgrywać mecze wyjazdowe, a wraz z końcem roku, także domowe. Tym samym czarny kolor strojów znowu stanie się kompletem alternatywnym.

Dedykowana koszulka jest już w sprzedaży on-line, a także w Fan Shopie Zagłębia Lubin.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Votum Energy sponsorem głównym Miedzi Legnica
Next post Nowy autokar Warty Poznań – komfortowy i bardziej eko
0
Would love your thoughts, please comment.x