BETFAN oficjalnym bukmacherem Jaroty Jarocin

Read Time:51 Second

Nowym partnerem i jednocześnie oficjalnym bukmacherem klubu JKS Jarota Jarocin została firma BETFAN – działający na rynku od 2019 roku legalny polski bukmacher.

BETFAN opisuje się hasłem “Chcemy być jak kumpel!”. – Postaramy się być zabawni, nowocześni i mocno lifestylowi, damy Wam również motywację do wejścia do naszego świata w postaci atrakcyjnych bonusów i promocji. Będziemy wychodzić poza przyjęte schematy, dostosowywać przekaz komunikacji pod Wasze preferencje, bo dla nas to Wy – nasi Gracze i Fani jesteście największym i najcenniejszym dobrem. U nas nie tylko gracie, ale przede wszystkim dobrze się bawicie, czytamy na oficjalnej stronie internetowej legalnego polskiego bukmachera BETFAN

JKS JAROTA JAROCIN to klub piłkarski z bogatą ponad dwudziestoletnią tradycją. Przez sześć sezonów występowaliśmy na szczeblu ogólnopolskim w II lidze. Aktualnie pierwszy zespół gra w trzeciej lidze gr. drugiej. W strukturach Klubu funkcjonuje również Akademia Piłkarska „Jarota” Jarocin, która posiada złoty certyfikat nadany przez Polski Związek Piłki Nożnej. Obecnie szkolimy ponad 200 zawodników w dwunastu kategoriach wiekowych.

Data założenia: 16.06.1998 rok
Barwy klubu: żółto – czerwono – niebieskie

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Nowa piłka Select Brillant Super TB V21 na sezon 2021/2022
Next post Wojciech Szczęsny do Peszki o swoim ojcu: “”Dobrze ch***wi robisz”.