Arka w sieci. Setki tysięcy żółto-niebieskiego zasięgu

Read Time:1 Minute, 8 Second

Arka Gdynia to znana wszystkim w Polsce marka piłkarska, ale to także blisko 180 tys. obserwujących we wszystkich portalach społecznościowych i miliony reakcji!

Stwierdzenie “Arka Gdynia jest wszędzie” ma wiele znaczeń. Jednym z nich są portale społecznościowe, na których obecność i aktywność to dziś niezwykle istotna kwestia – szczególnie z punktu widzenia klubu piłkarskiego.

Żółto-niebieskie profile są na Facebooku, Twitterze, Instagramie, YouTubie czy LinkedInie. Każdy z portali odpowiada innej specyfice, w którą się wpisujemy:

– na Facebooku i Twitterze przeczytacie najświeższe informacje prosto z szatni wszystkich zespołów Arki. Dowiecie się, jakie treści publikujemy na oficjalnej stronie, przeczytacie o najważniejszych komunikatach oraz wskazówkach dotyczących choćby sprzedaży biletów.

– Kanał na YouTube otworzy przed Wami serię wyprodukowanych filmów: konferencje, wywiady, kulisy z meczów, vlogi czy materiały promocyjne. Idealnym uzupełnieniem będzie również odwiedzenie Instagrama, bo tam czekają zdjęcia z meczów, różnego rodzaju grafiki czy zapowiedzi produkcji filmowych.

LinkedIn to z kolei idealna odpowiedź biznesowa: informujemy tam o nawiązywaniu współpracy z kolejnymi partnerami.

To tylko przykłady, bowiem profile społecznościowe Arki Gdynia dostarczają niezliczoną ilość tak zwanych materiałów premium. Łącznie jesteśmy w urządzeniach mobilnych i komputerach blisko 180 tys. użytkowników – tyle wynosi suma obserwujących nas we wszystkich platformach społecznościowych.

Na prężnie działających kanałach prowadzona jest codzienna komunikacja z Kibicami. Wszystko po to, by hasztag #ArkaRazem tworzył relacje również w świecie wirtualnym.

Polecamy:

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Betfan rozdaje 50 tys. na półfinały Ligi Narodów!
Next post Juliusz Letniowski piłkarzem września Fortuna 1 Ligi
0
Would love your thoughts, please comment.x