23 września Jerzy Brzeczek gościem Małgorzaty Domagalik w Kanale Sportowym

Read Time:56 Second

Były selekcjoner reprezentacji Polski Jerzy Brzęczek 23.09.2021 r. będzie goście w programie “Niech gadają” Małgorzaty Domagalik. Przypomnijmy: 30 września 2020 roku miała premierę książka Małgorzata Domagalik „W Grze” – na przeszło 300 stronach Małgorzata Domagalik maluje prawdziwy portret Jerzego Brzęczka. Kilka dni później Krzysztof Stanowski z Kanału Sportowego przygotował kilkuodcinkowy cykl pt. „Mistrz i Małgorzata”, w którym krytykował książkę Domagalik.

Dziś pojawiła się informacja, że Małgorzata Domagalik łączy siły z Kanałem Sportowym. Poprowadzi w nim autorski program pod tytułem „Niech gadają!”. W premierowym odcinku już w najbliższy piątek o godz. 22 Małgorzatę Domagalik odwiedzi Joanna Jędrzejczyk, wielokrotna mistrzyni UFC, jedna z najlepszych i najbardziej rozpoznawalnych na świecie zawodniczek MMA. Kolejne odcinki w ramówce Kanału Sportowego będą emitowane na żywo w czwartki, o godzinie 22, co najmniej dwa razy w miesiącu. 

W kolejnym odcinku dziennikarka rozmawia m.in. z Rafałem Wilkiem, czterokrotnym medalistą igrzysk paraolimpijskich w handbike’u. Zaproszenie Domagalik przyjął też Jerzy Brzęczek.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Previous post Zapowiedź 6. kolejki Fortuna 1 Ligi 2021/22
Next post Kurs 20.00 na dublet Lewego w Betfan
0
Would love your thoughts, please comment.x